دانلود بازی The Darkness II برای کامپیوتر + کرک جدید

دانلود بازی The Darkness II با لینک مستقیم

کرک جدید قرار گرفت

طراحان استودیوی Digital Extremes با الهام گرفتن از کتاب های محبوب کمیک تولید شده توسط Top Cow Productions با اکشن و زیبا را به نام The Darkness II خلق کنند. تاریکی ۲  یک بازی تیرانداز اول شخص حرفه ای بوده که روایت پیچیده و جذاب و جنجالی در سطح مدرن با صحنه های وحشتناک را رائه می کند.

Jackie Estacado ، رئیس یک خانواده جرم و جنایت در نیویورک می باشد همچنین او را به عنوان فردی بی رحم نیز شناخته که باعث هرج و مرج و تخریب شده است. پس از گذشت دو سال از آن حادثه دلخراش یعنی از دست دادن دوست خود جکی نتوانست خاطره مرگ جنی را از ذهن بیرون کند و به زندگی عادی باز گردد او قصد دارد تا مسئولین این قطل را پیدا کرده وبه سزای اعمالشان برساند. اما در این میان حمله ناگهانی و ناشی وار یک سازمان اسرار آمیز جنگی تمام عیار را پیش میکشد و راهی به سوی تاریکی را باز میکند. جکی فردی است که به این سفر جهنمی پا گذاشته و خود را قربانی می کند.

کمپین مبارزات انتخابی ۴ بازیکن

بازی این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید به عنوان یکی از چهار شخصیت منحصر به فرد که هر یک قادر به استفاده از سلاح هایی با قدرت تاریکی است به ایفای نقش پرداخته و لذت ببرید.

از بین بردن چراغ ها

قدرت های وحشیانه تاریکی تنها در سایه ظاهر می شود، بنابراین از محیط اطرفا به نفع خود استفاده کنید و مراقب دشمنان باشید که نور را به عنوان یک سلاح استفاده می کنند تا شما قدرت خود را به دست نیاورید.

سفرهای سخت اما شخصی

یک داستان تاریک، پیچیده و جذاب که به طور انحصاری برای این بازی توسط نویسنده کتاب تحسین شده کمیک پل جنجینز نوشته شده است، که اعتبار آن نیز شامل The Incredible Hulk، Wolverine و بازی The Darkness می باشد. داستان شما را در خود فرو خواهد برد و تا انتها جذب خواهید بود. مراحل بی نظیر اجازه آب خوردن را به شما نخواهد داد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی The Darkness II:

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 @ 2GHz / AMD Athlon 64 X2 4200+
Memory: 1.5GB RAM
Hard Disk Space: 10GB
Video Card: 256MB NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Sound: DirectX Compatible
Additional: Requires installation of Visual C++ 2008 Redistributable, DirectX and nVidia PhysX version 9.11.1107 (included with download)

سیستم پیشنهادی بازی The Darkness II:

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: 2.4 GHz Quad Core processor
Memory: 2GB RAM
Hard Disk Space: 10GB
Video Card: 512+ MB NVIDIA GeForce 9800 GTX
Sound: DirectX Compatible
Additional: Requires installation of Visual C++ 2008 Redistributable, DirectX and nVidia PhysX version 9.11.1107 (included with download)


تریلر The Darkness II:

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو