دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider – سایه توم رایدر برای کامپیوتر + کرک سالم

دانلود بازی Shadow of the Tomb Raider با لینک مستقیم

Shadow of the Tomb Raider یک بازی ماجراجویی و اکشن بسیار هیجان انگیز می باشد که در سال ۲۰۱۸ و توسط Eidos-Montréal, Crystal Dynamics, Nixxes software و Square Enix طراحی و منتشر شده است. در این عنوان شما لحظه های سخت و نفس گیر زندگی لارا کرافت را تجربه خواهید کرد و در روند تکامل و تبدیل او به توم رایدر حضوری فعال خواهید داشت. لارا وظیفه دارد تا کنترل جنگل را به دست بگیرد، با دشمنان خطرناک و قدرتمند خود رو به رو شود و در ساعت های نفس گیر و سخت به هیچ عنوان پا پس نکشد. در هر حال حاظر بشریت با تهدید خطرناکی که آخرالزمان مایا نام دارد رو به روست و تنها کسی که می تواند به عنوان آخرین امید بشریت وارد میدان مبارزه شود لارا می باشد.

قابلیت های کلیدی بازی Shadow of the Tomb Raider:

  1. بقا در سخت ترین و کشنده ترین شرایط ممکن: جهان بازی Shadow of the Tomb Raider که بیشتر یک محیط جنگلی می باشد پر از خطرات طبیعی و انسانی و شرایط غیر قابل پیش بینی است و در همین راستا زنده ماندن در چنین شرایطی بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد. بخشی از داستان بازی در زیر آب های آزاد روایت خواهد شد. کف این دریاچه ها مملو از شکاف ها و تونل های بزرگ است که هر کدام با تهدیدی عجین شده است.
  2. استتار در شرایط مختلف محیطی: جنگل های و درختان موجود عوارض محیطی بسیار خوبی هستند تا با استفاده از آن ها خود را پنهان کرده و یا دشمنان را به شیوه های گوناگون نابود کنید.
  3. توم های وحشی و تاریک: توم ها نسبت به قبل وحشتناک تر و قدرتمند تر شده اند و رسیدن به آن ها فقط از طریق تکنیک های پیشرفته ممکن است. هر کدام از آن با معماها و چالش های مختلفی همراه است که برای حل کردن آن ها باید از نهایت هوش و ذکاوت خود استفاده کنید.
  4. اکتشاف مکان ها و شهر جدید: در طی روند اکتشافی بازی Shadow of the Tomb Raider شما شهری جدید را کشف خواهید کرد که تاریخ و سرگذشت بخصوص و جذابی دارد.

اطلاعات بیشتر: Steam

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Shadow of the Tomb Raider:

OS: Windows 7 64 bit
Processor: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی بازی Shadow of the Tomb Raider:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB
DirectX: Version 12
Storage: 40 GB available space


در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو