Read Mode ویژگی جدید آفیس۲۰۱۳

در آفیس نسخه ۲۰۱۳ ویژگی جدیدی به نام Read Mode اضافه شده است که به کاربران امکان می دهد روخوانی متن ها را در Word راحت تر انجام دهند و فایل را با فرمتی مخصوص مطالعه مشاهده کنند.
Read Mode ویژگی جدید آفیس ۲۰۱۳

آفیس ۲۰۱۳

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از پایگاه خبری فناوری اطلاعات ایران، می توانید برای فعال سازی Read Mode ابتدا سند دلخواهتان را از طریق روش معمول یعنی از منوی فایل و انتخاب گزینه Open در Word 2013 اجرا و سپس برای سوئیچ به حالت خواندن، روی آیکن «Read Mode» کلیک کنید.

حال سند مورد نظرتان به صورت نمایش ستونی نمایان می شود و همچنین شاهد فلش های کوچکی در سمت چپ و راست صفحه خواهید بود که به وسیله آن ها، می توانید صفحه را به راحتی پیمایش کنید.

در صورت نیاز می توانید عرض ستون نمایش را تغییر دهید؛ برای این کار روی گزینه View کلیک و در منوی باز شده گزینه «Column Width» را انتخاب کنید. در این منو گزینه های دیگری برای اعمال تغییراتی مانند انتخاب لایه مورد نظر و تعیین رنگ و… وجود دارد.

همچنین در بخش Page Color سه مدل برای انتخاب نوع رنگ در حالت نمایش متن در نظر گرفته شده که می توانید به دلخواه یکی از آن ها را برگزینید و در صورت انتخاب گزینه Inverse نمایان می شود.

ممکن است سند شما حاوی یادداشت های اضافه و توضیحی باشد که در این صورت برای نمایش آن ها می توانید از منوی View گزینه Show Comments را انتخاب کنید.

عنوان: خبر

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
    Loading...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو