قوی ترین چراغ قوه دنیا

قدرتمندترین چراغ قوه تاکتیکی با قوی ترین میزان نوردهی در دسترس عموم قرار گرفت .

یک سوال؟ آیا می دانستید وقتی کسی با چراغ  قوه عادی در شب، نور به چشمان شما می تاباند حدود سه دقیقه طول می کشد تا چشمان شما به حالت عادی بازگردد؟

حال تصور کنید چراغ قوه ای صد برابر قدرتمندتر را در دستان خود بگیرید. با این کار می توانید مطمئن باشید که می توانید خطر حملات احتمالی در کوچه و خیابان را به حداقل برسانید. چراغ قوه Ubertorch از آن دسته ابزار قدرتمندی است که تمامی ویژگی های منحصر به فرد چراغ قوه های ارتش و پلیس آمریکا را یکجا در اختیار دارد.

تصمیم گرفتیم تا از نزدیک، این چراغ  قوه را امتحان کرده و قابلیت های آن را محک بزنیم. این چراغ قوه در بسته ای چرمی و سنگین مانند بسته های اسلحه ها عرضه می گردد. با این حال، خود بسیار کوچک و از جنس آلومینیوم است و همین امر باعث شده تا وزن آن نیز بسیار کم باشد. قدرت زوم این چراغ ها بین ۱ تا ۲۰۰۰ برابر است و از حالت های «Strobe» و «SOS» نیز پشتیبانی می کند.

 

قوی ترین چراغ قوه دنیا

 

پس از آنکه باتری ها را در درون دستگاه قرار دادیم و آنرا روشن نمودیم کاملا تشخیص دادیم که چرا این چراغ  قوه به این اندازه قدرتمند است و چرا تنها در یک ماه یازده هزار از این وسیله به فروش رفته است.

 

 

بسیاری از مشتریان و خریداران این دستگاه از آن به وفور در شبکه های اجتماعی سخن گفته اند که در زیر به یکی از آنها می پردازیم:

«با شرایطی که اکنون از سر می گذرانیم، مردم باید مراقب هر چیزی باشند و این یکی از بهترین وسایل در موقعیت فعلی است که از آن می توانید استفاده های بسیار ببرید از دفاع شخصی گرفته تا پیدا کردن حیوان خانگی تان در شب ».

عنوان: World's most powerful Flashlight
عنوان فارسی: قوی ترین چراغ قوه دنیا

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
    Loading...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو