تغییرات مایکروسافت در لینکداین

هم اکنون که مایکروسافت، شبکه کاری لینکداین را به مبلغ ۲۶ میلیارد دلار خریداری نموده، خبرها حاکی از وجود تغییراتی در این شبکه اجتماعی شغلی به گوش می رسد. ساتیا نادلا، معاون ارشد مایکروسافت پیشنهاداتی را در این زمینه مطرح ساخته که در زیر به آنها می پردازیم.

براساس یک نظرسنجی بسیار کوچک و غیر رسمی از چند دوست و همکار دریافتیم که پایگاه های داده لینکداین حاوی اطلاعات ارزشمندی از کارفرمایان و کارمندان است و توسط آن می توان با همکاران قدیمی ارتباط برقرار نموده و یا شغل هایی جدید یافت. لینکداین مدعی است که ۴۶۷ میلیون کاربر دارد و هر ثانیه، دو نفر به کاربران آن افزوده می شوند.

تغییراتی که مایکروسافت قرار است ایجاد نماید به شرح زیر می باشد:

 

 

 

۱- تغییرات در واسط کاربری

اگر با لینکداین کار کرده باشید حتما از ظاهر به هم ریخته و شلوغ آن ناراضی هستید. لینکداین همواره در حال تغییر این قالب است و بسیاری معتقدند که با این اعمال، استفاده از وبسایت روز به روز سخت تر می گردد.

کاترین مارنگی، نویسنده و معاون روابط عمومی یک شرکت در بوستون چنین می گوید: «لینکداین همواره در حال تغییر قالب های خود است، پیدا کردن منوها و گزینه ها روز به روز سخت تر می شود.»

اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم باید بگوییم که لینکداین پیش از مایکروسافت نیز در حال تغییری اساسی در واسط کاربری خود بود تا آن را به شکلی ساده تر و قابل فهم تر برای کاربران تبدیل نماید.

 

 

 

۲- اضافه نمودن گزینه اسپم

بسیاری از کاربران لینکداین از این مطلب شاکیند که چرا افراد می توانند بارها و بارها درخواست دوستی ارسال نمایند بدون آنکه هیچ گزینه ای برای توقف این کار نظیر اسپم وجود داشته باشد. بسیاری نیز از فرستادن تبریک به مناسبت تولد یا اعیاد ناراضی اند.

جف شوای، معاون اجرایی پیشین EASTMAN Kodak و K2 چنین می گوید: «من هم از این مسئله خوشحالم که همکاران و دوستان قدیمی را در این شبکه اجتماعی پیدا کردم، اما تبریک ب مناسبت تولد امر جالبی نیست. لینکداین فیسبوک نیست.»

 

۳- از بین بردن Endorsement یا تاییدیه ها

قبل از آنکه توضیح دهیم مایکروسافت قرار است چه بلایی سر این قسمت بیاورد باید توضیح دهم که Endorsement یا تاییدیه ها، گزینه ای در لینکداین است که توانایی ها و استعدادهای شما را بیان می کند و افراد می توانند تایید کنند که آیا شما آن توانایی یا قابلیت خاص را دارید یا خیر.

بسیاری از افراد از این گزینه ها ناراضی بوده و می خواهند که حذف گردد چرا که در نظر آنان کسی به این تاییدیه ها توجهی نشان نمی دهد.

یووال شاویت که یک مهندس نرم افزار در بوستون است اعتفاد دارد که تاییدیه ها مسخره هستند. وی چنین می گوید:«من در مورد فناوری ها و زبان های برنامه نویسی تاییدیه می گیریم که هیچ آشنایی با آن ها ندارم.»

یک فرد دیگر در این باره می گوید:«از این امر لذت می برم که افرادی که مرا تا به حال ندیده اند قابلیت هایی از من را تایید می کنند که تا به حال یکبار هم با آنها سروکار نداشته ام.»

 

 

۴- تغییرات در اپلیکیشن موبایل

بسیاری از کاربران نیز از ضعف و ناتوانی های اپلیکیشن های موبایل این شبکه اجتماعی می نالند.

شخصی در این باره می گوید: «بدترین قسمت این ماجرا آن است که وقتی یک اطلاعیه در ایمیل خود دریافت می کنید، بر روی آن کلیک می کنید و می خواهید مستقیما به آن صفحه منتقل شوید. در حالی که اپلیکیشن در ابتدا صفحه خانه حساب کاربری شما را باز می کند.»

 

 

 

عنوان: Microsoft changes LinkedIn
عنوان فارسی: تغییرات مایکروسافت در لینکداین
توضیحات: نسخه جدید جایگزین شد

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
    Loading...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو