دانلود بازی Mass Effect برای کامپیوتر – نسخه کم حجم

دانلود بازی Mass Effect با لینک مستقیم

نسخه کم حجم فیتگرل قرار گرفت

Mass Effect یک بازی ویدیویی نقش آفرینی با چاشنی هایی از ژانر اکشن است که توسط استودیوی BioWare توسعه داده شده است و انتشار آن توسط کمپانی های Microsoft  و Electronic Arts انجام خواهد شد. در ابتدا بازی برای کنسول های بازی ویدیویی Xbox 360  منتشر شد و بعد ها توسعه دهندگان ورژنی برای سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز نیز عرضه کردند که با استقبال خوبی روبه رو شد.

این اولین بازی سری Mass Effect است. داستان این بازی در سال ۲۱۸۳ در ناحیه کهکشان راه شیری رخ می دهد که در آن یک تمدن بسیار پیشرفته از ستاره های مصنوعی آلی تهدید می شوند. بازیکن نقش فرمانده Shepard، یک سرباز نخبه ی انسانی را ایفا می کند که باید یک عامل سرکش را از انجام تهاجم کهکشانی متوقف کند. گیم پلی نیاز به تکمیل چندین ماموریتی دارد که عموما شامل اکتشاف فضا، ماموریت و مبارزه با وسایل مختلف و تعامل با شخصیت های غیر انسانی و بازیکنی است.

با این عنوان بهتر آشنا شوید!

Mass Effect یک بازی نقش آفرینی با رگه هایی اکشن بوده که به صورت تک نفره انجام می شود که در آن بازیکن نقش فرمانده شپارد را از طریق دیدگاه سوم شخص ایفا خواهد کرد. پیش از شروع بازی، جنسیت، ظاهر، پیشینه نظامی، آموزش رزمی و نام اول شخصیت بازی تعیین می شود. شش کلاس شخصیت متفاوت برای بازیکن قابل انتخاب شدن است و که هر یک از آنها دارای استعدادهای متفاوت از دیگری خواهد بود که توانایی های بالقوه افزایش یافته را فراهم می کند.

به عنوان مثال، کلاس سربازان در آسیب رساندن با سلاح آموزش دیده و می تواند در نبرد ها سلامت خود را بهبود بخشد، در حالی که کلاس Sentinel در حفاظت و بهبود متحدان آموزش دیده است. در یک نقطه از بازی، بازیکنان ممکن است استعداد کلاس پایه خود را به یکی از این دو تخصص متصل کنند، که بستگی به کلاس انتخاب شده توسط بازیکن دارد. اگر چه هر کلاس می تواند از هر گونه نوع سلاح استفاده کند، اما هر کلاس فقط با سلاح هایی که در آنها آموزش دیده اند نبرد های موثری را به نمایش خواهند گذاشت.

بی شک اگر طرفدار بازی های فضایی و اکشن هستید Mass Effect می تواند سبک جدیدی را برای شما به ارمغان آورد.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Mass Effect:

Supported OS: Microsoft Windows® XP with SP2 or Windows Vista*
Processor: Intel P4 2.4 Ghz or faster / AMD 2.0 Ghz
Memory: 1.0 GB RAM or more (2.0 GB for Vista)
Graphics: DirectX 9.0c compatible, ATI X1300 XT or greater (ATI X1300, X1300 Pro, X1600 Pro, Radeon 2600 HD, and HD 2400 are below minimum system requirements); NVidia GeForce 6800 or greater (7300, 7600 GS, 8500 are below minimum system requirements)
Hard Drive: 12.0 GB or more free hard drive space
Sound: DirectX 9.0c compatible
DirectX®: 9.0c

* WINDOWS VISTA OR WINDOWS 7 USERS: Launching “Mass Effect” from Steam requires the setting “Run as Administrator”.


تریلر Mass Effect:

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو