بدون دیدگاه
دانلود بازی Killing Floor 2 Krampus Christmas برای PC – نسخه کم حجم

دانلود بازی Killing Floor 2 Krampus Christmas با لینک مستقیم

نسخه کم حجم فیتگرل قرار گرفت

Killing Floor 2 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که می‌تواند به تنهایی یا با همکاری شش بازیکن دیگر انجام شود. این بازی بر اساس رویدادهای Killing Floor طراحی شده که در آن شرکت Horzine برای ایجاد کلون های نظامی توسط یک محقق دیوانه و رها شده در انگلستان که اکنون ربوده شده است، تلاش می‌کند. گیم پلی شامل بازیکنانی است که در برابر امواج قوی Zeds مبارزه می‌کنند. با عبور از امواج یاد شده، شمار دشمن، که با تعدادی از بازیکنان در بازی مقیاس می‌شود، افزایش می‌یابد و نوع دشمن‌های مختلف با موج نهایی که در مبارزۀ رئیس به وقوع می‌پیوندند، معرفی می‌شود.

شخصیت رئیس به صورت تصادفی بر اساس شروع آخرین موج تعیین می‌شود، هر رئیس با استراتژی‌های مختلفی برای شکست دادن روبه روست و این بسته به انتخاب شماست که چگونه او را از بین ببرید. بازیکنان مجهز به تجهیزات و سلاح های سرد و گرم، یک سرنگ شفا و یک ابزار جوشکاری هستند که برای مسدود کردن مسیر مورد استفاده قرار می‌گیرد. شاید در فکر سلاح های تصادفی بیشتر و مهمات باشید برای به دست آوردن آنها باید سطوح جدید را کشف کنید. باید در یاد داشت که شخصیت می تواند وزن محدودی را با خود حمل کند.

Killing Floor 2 Krampus Christmas

به تازگی طراحان برای این بازی بروزرسانی را در نظر گرفته‌اند که Krampus Christmas نام گرفته است. با این بروزرسانی نقشه‌های جدید، سلاح‌های قوی تر، اهداف و رویدادهای جدید و بسیاری مورد دیگر به Killing Floor 2 اضافه خواهد شد.

نقشه “KRAMPUS LAIR” و دستاوردهای جدید

با پرداخت هزینه کرمپوس در این بازی نقشه جدید Holdout را به دست آورید و پس از آن به جمع آوری پنج دستاورد جدید مشغول شوید.

سلاح‌های جدید

Freeze Thrower: برای اولین بار و پس از انتشار برای بازیکنان Xbox One، در دسترس طرفداران نسخه PC است.
UMP SMG: آخرین تکنولوژی را برای کشتن zed در دسترس شما قرار خواهد داد. این تفنگ دستی جدید کمک خواهد کرد تا انبوهی از دشمنان را با انفجاری مهیج به درک واصل کنید.

اهداف و رویدادهای جدید

اهداف و رویدادهای جدیدی با این بروزرسانی دریافت خواهید کرد که جوایز منحصر به فردی را با کسب پیروزی به شما خواهد داد. این بخش برای مدت محدودی در دسترس خواهد بود.

موارد بسیار جدیدی در این بروزرسانی گنجانده شده که اگر طرفدار Killing Floor 2 هستید به هیچ عنوان نباید از آن چشم پوشی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Killing Floor 2 Krampus Christmas:

OS: Win7 64-bit, Win8/8.1 64-bit
Processor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz or Phenom II X2 545
Memory: 3 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 250 or Radeon HD 4830
DirectX: Version 10
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: UNSUPPORTED HARDWARE: IntelHD Integrated Graphics Chips, 32-bit Operating Systems, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)

سیستم پیشنهادی بازی Killing Floor 2 Krampus Christmas:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz or Phenom II X4 955
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 or Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: For more assistance, click Here, NVIDIA ® FleX features require a GeForce ® GTX™ 770 or higher (GeForce ® GTX™ 980 recommended)

بروزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ در ۸:۲۶ ب.ظ

تریلر Killing Floor 2 Krampus Christmas:


در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
تبلیغات
اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از