واگذاری بخشی دیگر از سامسونگ

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده؛ کمپانی کره‌ای Samsung SDS می خواهد بخش فعال خود در حوزه‌ی اینترنت اشیا را به کمپانی ایرلندی Allegion واگذار نماید که در زمینه‌ی توسعه‌ی سرویس‌ها و محصولات امنیتی فعالیت می‌کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که سامسونگ, کارمندان این بخش از کمپانی را در مورد واگذاری مطلع ساخته است. Allegion و Samsung SDS در طول ماه‌های اخیر برای انتقال کسب‌وکار تولید قفل‌ هوشمند به ایرلندی‌ها مذاکراتی داشتند، ولی در تغییر موضعی غیرمنتظره، Allegion از علاقه‌ی خود به تصاحب کل مجموعه‌ اینترنت اشیا خبر داد  و اعلام کرد مایل است بخش فعال در حوزه‌ی اینترنت اشیا Samsung SDS را از آن خود سازد. هر دو کمپانی در پی آن هستند که توافق خود را تا پایان سال جاری میلادی نهایی کنند.

 

سامسونگ

 

این اولین بار نیست که Allegion  یک کمپانی کره‌ای را خریداری می کند. سال گذشته، الیجن Milre Systek، بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی قفل‌های هوشمند کره جنوبی را تصاحب نمود. شنیده‌ها حکایت از این دارد که Milre Systek به دلیل نبود افراد متخصص با مشکلاتی در زمینه‌ی تولید روبرو است و همین موضوع Allegion را بر آن داشته است تا دو کمپانی کره‌ای را با یکدیگر ادغام کند. تحلیل‌گران بازار، علاقه‌ی ‌Samsung SDS برای واگذاری بخش اینترنت اشیا را جالب توجه می‌دانند. سامسونگ الکترونیکس به‌عنوان کمپانی مادر، بخش دیگری در اختیار دارد که در زمینه‌ی اینترنت اشیا فعال است و از این‌رو به نظر می‌رسد مقامات بلندپایه سامسونگ, در اختیار داشتن دو زیرمجموعه مشابه را بیهوده می‌پندارند و از واگذاری یکی از آن‌ها استقبال می کنند.

سامسونگ در راستای اجرای استراتژی جدید خود، بخش تولید چاپگرهایش را به اچ‌پی واگذار کرد. همچنین باید به اقدامات این کمپانی در راستای واگذاری بخش پی‌سی به لنوو اشاره کرد. سامسونگ در پی آن است تا فعالیت‌هایش را بیش از پیش متمرکز سازد و یکی از دلایل این اقدامات, ضرر ۳ میلیارد دلاری به دلیل فراخوان گلکسی نوت ۷ است. البته نمی‌توان با قطع یقین اعلام کرد که دلیل اصلی این تغییرات, ضرر ۳ میلیارد دلاری بوده است، چراکه این کمپانی سالانه ۲۰۰ میلیارد دلار درآمد دارد و به نظر نمی‌رسد ضرر ۳ میلیارد دلاری دلیل قانع‌کننده‌ای برای تغییرات باشد.


در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
    Loading...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو