دانلود ۳۳ آهنگ منتخب کلاسیک و برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

Best Collection of Classical Music in The World

|| لینک دانلود ۳۳ آهنگ منتخب در پایین مطلب قرار داده شده است ||

۳۳ آهنگ منتخب کلاسیک از جمله آثار (بتهوون ، موتزارت ، باخ ، ویوالدی و … ) که به صورت اختصاصی و جامع تهیه و از طریق سایت بروز در اختیار کاربران عزیز قرار داده شده است.این مجموعه که برترین های کلاسیک را برای شما عزیزان در بر دارد با گلچینی از بهترین و خاص ترین موزیک های تاریخ موسیقی کلاسیک دنیا شامل شده است.

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

فواید گوش فرا دادن به موسیقی کلاسیک :

یکی از مهمترین فواید آن بهبود روحیه افراد است ،محققان دریافتند موسیقی کلاسیک تأثیر مثبتی بر عملکرد سیستم ایمنی، بهبود روحیه و‌ آرامش شنوندگان این نوع موسیقی دارد. به نقل از خبرگزاری آلمان، محققان انستیتو موسیقی شناسی فرانکفورت آلمان دریافتند موسیقی کلاسیک تاثیر تشنج زدا و آرام بخش بر مخاطبان آن داشته و این تأثیر مثبت تا مدتها در بدن آنها باقی می ماند. هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن به میزان زیادی کاهش میابد و میزان ایمونوگلوبین A در بدن به میزان زیاد افزایش میابد همچنین موسیقی یادگیری و حافظه را تقویت می‌کند.

در این قسمت به بعضی از نقل ها و سخنان موسیقیدان های تاریخ موسیقی اشاره می کنیم:

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

یوهان سباستین باخ: او یکی از ۳ نفر اول موسیقی کلاسیک تاریخ موسیقی زاده ی آلمان در سال ۱۶۸۵ می باشد که مسلما همه ی افراد کم و بیش از آثار او را گوش داده اند یا اگر هم گوش ندادند مسلما در تلویزیون یا جای دیگر به گوششان خورده است،از نظر کارگروهین موسیقی سایت بروز اثار سباستین باخ معمولا حالت عادی را ندارند و اگر در نمودار ملاحظه شوند به صورت موج های سینوسی می باشند این نمودار را بر اساس تک تک اجزا،پتانسیل و آیتم های یک موسیقی جهت تجزیه و تحلیل ایجاد کرده ایم و همیشه سباستین باخ در کمیت ها و کیفیت ها اثارش موفق و غیرمعمول است به همین جهت او را خاص نام بردیم. به عنوان مثال اثر Toccata in D minor  به گوش همه خورده است. این اثر یک اثر پیشنهادی است و در آلبوم ارائه شده توسط سایت بروز قرار داده شده است. این اثر فوق العاده زیبا و تاثیر گذار است و از لحاظ تئوری موسیقی بسیار پیچیده بوده و یکی از بهترین و کامل ترین آثاری است که تا به حال ساخته شده است.یکی از جملات معروف باخ “هر کس به اندازه ای که من تلاش کردم تلاش کند، قطعا نتیجه ای که من گرفتم را خواهم گرفت”. تفسیر این جمله یک بحث جدا است اما این جمله هم غرور واقعی او را نشان می دهد که مشخصا قدرت او را در موسیقی نشان میدهد و هم این را نشان میدهد که این فرد چقدر تلاش داشته است و زندگی اش را بابت موسیقی بها داده است.همچنین باخ یک فرد خدا دوست بوده است که در گفته هاش به ارتباط معنوی خودش با خدا از طریق موسیقی اشاره میکند و همچنین یکی از جملات معروف دیگر او این است “برایم گریه نکنید هنگامی که مرگ به سراغم آمد، من به جایی خواهم رفت که موسیقی در آنجا متولد شده است”.او ۶۵ سال زندگی کرد و سرانجام سال ۱۷۵۰در گذشت.

دست خط یکی از آثار سباستین باخ

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

مجسمه این هنرمند “سباستین باخ”

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

لودویگ فن بتهوون:

به نوعی میتوان گفت بزرگترین، خاص ترین، قدرتمندترین و چالش بر انگیز ترین موسیقیدان تاریخ موسیقی نه فقط کلاسیک بلکه کل دنیای موسیقی.او زاده ی آلمان بوده و در سال ۱۷۷۰ چشم به جهان گشود.موزیک هایی که این موسیقیدان نوشته و ساخته است غیر قابل قیاس، عجیب و به نوعی خاص می باشد.قطعا کار های بتهوون در سرتاسر دنیا در حال حاضر و در آینده پخش خواهد شد و به هیچ وجه آثار او از محبوبیت و قدرت موسیقیایی خودش کاسته نمی شود.هرچه علم موسیقی بیشتر می شود می توان به قدرت آثار بتهوون نیز پی برد.یکی از آثار دلنشین او می توان به Fur Elise اشاره کرد.ریتم ها و ملودی هارا طوری ترکیب میکند که تا به حال کمتر موسیقیدانی توانسته چیدمانی مانند چیدمان بتهوون پیچیده اما دلنشین ایجاد کند.یکی از عقاید جالب بتهوون این بود که هنرمندان به اندازه ی اشراف زادگان اعتبار دارند.برخی اعتقاد دارند که اثار بتهوون بر گرفته از انعکاس زندگی شخصی اوست و همانطور که میدانید او با مردم نزاع داشت و رابطه ای برقرار نمیکرد و زندگی در هم ریخته ای را داشت و موسیقی او هم شامل همین محتویات می شود مانند اثر سمفونی ۹ . او ۵۶ سال عمر کرد و دنیا را وداع گفت.

جملاتی از بتهوون:

“موسیقی انقلابی سطح بالا تر از فسلفه است”

“موسیقی باید  قلب مردان را آتش بزند و اشک های زنان را فرا گیرد”

از اپرا خواندنت خوشم می آید، به نظرم این را باید با موسیقی تطبیق دهم.

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

موسیقی میانجی بین معنویات روحی و زندگی احساسی است .

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

چیزی که شما هستید ، یک تولد تصادفی است، اما چیزی که من هستم، من هستم. شاهزادگان زیادی وجود دارد اما تنها یک بتهوون بین همه وجود خواهد داشت.

ولفگنگ آمادئوس موتزارت :

نامی ترین موسیقیدان تاریخ موسیقی که متولد سال ۱۷۵۶ در اتریش می باشد.اثار موتزارت در بسیاری از نقاط دنیا پخش شده و خواهد شد.او یک فرد اشراف زاده بوده و مسلط به تمامی ساز های موسیقی بوده است.موسیقی را به طور فوق حرفه ای از کودکی آغاز می کند و با رقیب های خود مثل بتهوون رقابت می کند.طبق برخی استاد شخصیت او را فردی رند می دانند.با عمر کمی که او میکند (۳۵سال) تاثیر گذارترین آثار تاریخ موسیقی را می سازد.این موسیقیدان که به طور مرموزی فوت میکند اگر عمر بیشتری را می داشت مسلما ابتکارات فوق العاده تری را منتشر میکرد هر چند که ائاخر عمر خود موسیقی هایش از قدرت خودش کاسته شده بود.او در ۱۲ سالگی یک موسیقیدان کامل و نابغه در کل دنیا شده بود و پدرش کار خود را رها کرد و فقط به حمایت پسرش می پرداخت.آثار شاد و غم آلود او بی نظیر است.

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

موسیقی فقط در نوت های موسیقیایی آن نیست، موسیقی بلکه به سکوت بین آنها نیز می باشد.

منظور از سکوت در جملات موتزارت به دو معنی است : ۱-نوت سکوت که به اشکال خاصی است. ۲-بنا به گفته های خودش سکوت کردن و به موقع حرف زدن یک خاصیت مفید در انسان ها می باشد.

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

 

برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک

در پایان باید مهمترین نکته را به بیننده ی این مطلب برسانم که گوش فرا دادن به موسیقی و متمرکز شدن به موسیقی اصیل فواید بسیار زیادی را حتی از ویتامین ها هم بیشتر دارد چه از لحاظ روحی و معنوی و چه از لحاظ جسمی و فیزیکی.برای پرواز روح حتما به موسیقی های اصیل روی بیاورید تا زندگی را از مادیات و چیزهای اضافی دور سازید.

موسیقی راهی است به پرواز دادن خود برای رسیدن به خدا

مطلب بر گرفته شده از مسئول کارگروه بخش موسیقی سایت بروز : (علی طوسی)

عنوان: Best Collection of Classical Music in The World
عنوان فارسی: برترین های تاریخ موسیقی کلاسیک
نسخه: 2017
حجم: 193 مگابایت
توضیحات: مطلب به طور جامع و اختصاصی از سایت بروز

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 بار امتیازدهی شده, میانگین: 2٫00 از 5)
    Loading...
  • لینک‌های دانلود این مطلب منقظی شده. جهت فعال شدن آن این متن را در نظرات ثبت کنید: "لینک دانلود این مطلب منقضی شده لطفا بروز شود" تا بصورت خودکار فعال شود

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو