دانلود بازی Battlefield V بتلفیلد وی برای کامپیوتر با جدیدترین کرک

دانلود بازی Battlefield V با لینک مستقیم

کرک کورپک CorePack قرار گرفت

Battlefield V یک بازی شوتر اکشن و ماجراجویی می باشد که در سال ۲۰۱۸ و توسط کمپانی دایس طراحی و توسط الکترونیک آرتز منتشر شده است. برخلاف نسخه قبلی که جنگ‌هایی از دوران جنگ جهانی اول را به تصویر کشید این نسخه قرار است شمارا وارد فضای بسیار هیجان‌انگیز جنگ جهانی دوم کند. تاکنون عناوین بسیاری پیرامون جنگ جهانی دوم منتشرشده است اما این عنوان به دلیل گیم پلی بسیار واقع‌گرایانه و سایر نقاط قوتش قرار است تجربه‌ای بی‌نظیر برایتان به ارمغان بیاورد که تاکنون نظیر آن را ندیده‌اید.

در عنوان Battlefield V به هیچ وجه شاهده نبردهای بی روح و معمولی نخواهید بود. مراحل بازی چه ازنظر مکانی و چه ازنظر مدت‌زمان موردنیاز برای طی کردن آن در سطح بسیار بالایی طراحی‌شده‌اند. گاهی اوقات ممکن است رد شدن از یک مرحله حدوداً ۳ یا ۴ روز از وقت شمارا به خود اختصاص دهد. به جنبه تاکتیکی نبردها نیز اهمیت زیادی داده‌شده است. شما به‌تنهایی قادر نیستید تا همه مسئولیت‌ها را به دوش بکشید. باید گروهی کارکنید و از تاکتیک‌های موجود به بهترین نحو استفاده کنید. گیم پلی بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و مهم‌تر از همه در بخش مولتی پلیر شما قادر هستید تا در حالت‌های مختلفی بازی را به اتمام برسانید. بخش مولتی پلیر بازی یکی از بهترین بخش‌های مهم Battlefield V می‌باشد. در این بخش شما قادرید تا در گروه‌های حداکثر ۶۴ نفری با سایر بازیکنان روبه‌رو شوید.

هیچ چیز در عنوان Battlefield V قابل پیش بینی نیست باید سعی کنید تا در سریع ترین زمان ممکن بازی را به اتمام برسانید زیرا اگر تعلل کنید ممکن است فردا با شرایط خاصی روبهرو شوید که پشت سر گذاشتن آن ده‌ها برابر سخت از شرایط حال حاضر باشد. طیف مکان‌های بازی Battlefield V در سطح بسیار بالایی قرار دارد و از مناطق سرد و یخبندان نروژ تا صحرای گرم و سوزان شمال آفریقا کشیده شده است.

در گیم پلی بازی Battlefield V اسلحه‌ها، قابلیت‌ها و آیتم‌های بسیار متنوع و قدرتمندی گنجانده‌شده است. با استفاده از این آیتم‌ها شما قادرید تا شخصیت خود را ارتقا داده و او را برای روبه‌رویی با شرایط سخت بعدی آماده کنید. قابلیت شخصی‌سازی نیز به قدرت در این عنوان باقی است. نیروهای تحت فرماندهی شما به چهار دسته مختلف تقسیم می‌شوند. هرکدام از این نیروها دارای قابلیت‌های به خصوصی هستند و باید از آن‌ها در موقعیت‌هایی استفاده کرد که بتوانند نهایت کارایی و عملکرد را از خود نشان دهند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Battlefield V:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-8350
Processor (Intel): Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1050 / NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 560 / HD 7850 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50GB

سیستم پیشنهادی بازی Battlefield V:

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
Processor (Intel): Intel Core i7 4790 or equivalent
Memory: 12GB RAM
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 580 8GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Available Disk Space: 50GB


در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو