بدون دیدگاه
دانلود بازی Assassin’s Creed IV Black Flag برای کامپیوتر – نسخه کم حجم

دانلود بازی Assassin’s Creed IV Black Flag با لینک مستقیم

نسخه کم حجم فیتگرل قرار گرفت

اکنون در سال ۱۷۱۵ به سر میبرید. این زمانی است که دزدان دریایی کارائیب بر دریا ها حکومت می کنند و برای آنکه خود را مستقل نشان دهند جمهوری خودشان را غیر قانونی ایجاد کرده اند که در آن فساد، رذالت و ظلم و ستم رایج است. در میان آنها کاپیتان جوانی به نام Edward Kenway وجود دارد.او توانسته در جنگ های و مبارزاتی که در آنها حضور داشته برای خود شکوه و عظمتی کسب کند اما او نیز به افسانه ها مخصوصاً Blackbeard احترام می گذارد. همچنین او به جنگ های باستانی علاقه بسیار دارد و می خواهد در نبردی که به زودی رخ می دهد نیز برای خود اسم و رسمی به دست آورد. این بخشی از داستان بازی جدید و جذاب Assassin’s Creed IV Black Flag بود. بازی که توسط تیمی از استودیوی Ubisoft Montreal طراحی و توسط Ubisoft برای دریافت عمومی منتشر شده است.

بیشتر در مورد بازی !

به عصر طلایی دزدان دریایی خوش آمدید.Edward Kenway فردی آموزش دیده توسط Assassin می باشد که می تواند با هر سلاحی کار کرده و جان انسان ها به مانند آب خوردن بگیرد. نقش او را شما در بازی ایفا خواهید کرد. جهانی باز پیش روی شماست. در آن جستجو کنید و کشف های بزرگی را به ثبت برسانید. از کینگستون تا ناسا، بیش از ۷۵ مکان منحصر به فرد وجود دارد که در آن شما می توانید زندگی یک دزد دریایی را از تجربه کنید.

به یکی از بدترین دزدان دریایی که تاکنون وجود داشته تبدیل شوید و تیم خود را برای نبرد با دیگر کشتی ها آموزش داده و آماده کنید. یکی از کار هایی که دزدان دریایی در همه فصول صورت می دهند غارت است. شما نیز باید به این کار روی آورده و با موارد به دست آمده به ارتقاء و بهبود کشتی خود بپردازید. در میان آب ها یک ماجراجویی حماسی و حیرت انگیز را تجربه کنید و از اینکه در نقش قاتل به ایفای نقش می پردازید لذت ببرید.

بهترین تجربه از متجاوزین در تاریخ را در این بازی به دست اورده و مهارت های تروریستی خود را برای سفر در سرتاسر کارائیب ارتقاء دهید. مجموعه ای جدید از شخصیت های دزدان دریایی را کشف کنید و مکان های عجیب و غریب و رنگارنگ را به ثبت رسانید. حالت چند نفره به شما اجازه می دهد تا با انتخاب توانایی ها، قوانین و پاداش ها بازی جذابی را طراحی کنید. حالت جدید ایجاد شده امکان بازی به صورت چند نفره با دوستان را ارائه می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Assassin’s Creed IV Black Flag:

OS: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Processor: Intel Core2Quad Q8400 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X4 620 @ 2.6 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia Geforce GTX 260 or AMD Radeon HD 4870 (512MB VRAM with shader Model 4.0 or higher)
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Windows-Compatible keyboard and mouse required, controller optional.

سیستم پیشنهادی بازی Assassin’s Creed IV Black Flag:

OS: Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Processor: Intel Core i5 2400S @ 2.5 GHz or better or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD 5850 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0) or better
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Supported video cards at the time of release: Nvidia GeForce GTX 260 or better and GeForce GTX 400, GTX 500, GTX 600 and GTX 700 series. AMD Radeon HD4870 or better and Radeon HD5000, HD6000 and HD7000 series. Note: Latest GeForce drivers tested: 327.23 for all series. Latest Radeon drivers tested: 13.1 for Radeon HD4000, 13.4 for Radeon HD5000, HD6000 and HD7000 series on Vista and 13.9 for Radeon HD5000, HD6000 and HD7000 series on Win7 and Win8. Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

بروزرسانی: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ در ۸:۴۵ ب.ظ

تریلر Assassin’s Creed IV Black Flag:


در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
تبلیغات
اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

آگاهی از
avatar
wpDiscuz