بدون دیدگاه
دانلود بازی Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy برای PC – نسخه کم حجم

دانلود بازی Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy با لینک مستقیم

نسخه کم حجم فیتگرل قرار گرفت

یکی از بهترین بازی های که می توان در سبک ماجراجویی از آن یاد کرد سری بازی های Assassin’s Creed است. این عنوان که در هر سری به شما نقش فردی قاتل را می دهد که باید اهدافی مشخص شده را دنبال کند با مبارزه های سرگرم کننده طرفداران را درگیر خود می کند. جدیدترین سری این عنوان Assassin’s Creed Chronicles: Trilog نام دارد که خود دارای سه زیر بخش منحصر به فرد است. این مجموعه توسط توسعه دهندگانی از استودیوی Climax Studios طراحی شده و پس از آن کمپانی خوش نام Ubisoft Entertainment آن را برای سیستم عامل های مخلفت مانند مایکروسافت ویندوز و کنسول بازی های منحصر به فرد Playstation 4 و Xbox one منتشر کرده است.

 

در این مجموعه شما به سه کشور مختلف که هر کدام دارای شخصیت منحصر به فردی برای خود هستند سفر خواهید کرد البته در برخی موارد شخصیت ها به یکدیگر مرتبط خواهند شد.

چین :

در سال ۱۵۶۲ زنی قهرمان به نام Shao Jun در چین وجود داشت که توسط مامور ایتالیایی Ezio Auditore da Firenze تحت تعلیم فنون مختلف قرار گرفته بود. پس از آنکه آموزش خود را با موفقیت به پابان رساند به کشور و شهر خود بازگشت تا گروهی که از ۸ ببر تشکیل شده را از بین ببرد. این انتقامی بود که برای مرگ بردارش از آنها می گرفت. پس از این Shao تبدیل به یک قاتل حرفه ای شد و تا جایی پیشرفت که گروهی از بین رفته را بار دیگر زنده کرد. آنها اکنون تصمیم داشتند تا امپراطور جیاجینگ را با اکسیری مخصوص که زندگی نام گذاری کرده بودند از بین ببرند.

هند :

شخصیت اصلی را در هند فردی به نام Arbaaz Mir در سال ۱۸۴۱ بر عهده دارد. زمانی که Sikh امپراطوری هند در کمپانی شرقی نبردی را آغاز کرده بود استادی با سلاحی مرموز که به نظر برای قاتلی دیگر است پا به شهر می گذارد. حال میر باید از کار این استاد مبارز سر در آورد و با ربودن سلاح او از دوستان و خانواده خویش محافظت کند.بعضی از سلاح های معرفی شده، شمشیرهای مغولان را در بر میگیرد و در جایی دیگر بمب های دودزا را.

روسیه :

با سفر به روسیه خود را در نقش فردی به نام Nikolai Orelov خواهید که قصد دار تا با خانواده خود زندگی بی دردسری را بگذراند اما برای اینکار باید آخرین ماموریت قاتل را نیز پشت سر بگذارد. ماموریت چیست ؟ او باید به خانه ای که بلشویک ها حافظت می شود و در آن خانواده تزار قرار دارند حمله و نفوز کند. آنچه که برای Orelov در این خانه مهم است اشیاء دست سازی است که در طول قرن های توسط مهاجمان مورد حمله قرار گرفته اند. حال او باید از آنچه که به دست آورده در برابر مهاجمان محافظت کند.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.6 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTS450 or AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Video Drivers: nVidia GeForce 347.52 and AMD Catalyst Omega 14.12

سیستم پیشنهادی بازی Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8 or Windows 8.1 (32/64bit versions)
Processor: Intel Core i3 2105 @ 3.1 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 470 or AMD Radeon HD5870 or better (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Additional Notes: Video Drivers: nVidia GeForce 347.52 and AMD Catalyst Omega 14.12. Supported video cards at the time of release: nVidia GeForce GTS 450 or better, GTX 500, GTX 600, GTX 700 series; AMD Radeon HD5770 or better, Radeon HD6000, HD7000, R7 200, R9 200 series Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

بروزرسانی: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ در ۱:۳۳ ب.ظ

تریلر Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy:


در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
تبلیغات
اشتراک گذاری

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

آگاهی از
avatar
wpDiscuz