در ویندوز ۱۰ میتوانید سیستم عامل خود را از طریق کامپیوتر دوستانتان و بدون نیاز به اینترنت به روز رسانی کنید

مشخصات فاش شده از ویندوز ۱۰ ساخت ۱۰۰۳۶ نشان می دهد تنظیمات خاصی در این نسخه در نظر گرفته شده که کاربر به کمک آن می تواند اپلیکیشن ها و به روز رسانی سیستم عامل خود را علاوه بر سرور اصلی مایکروسافت، از طریق شبکه محلی خود و سایر رایانه های متصل به اینترنت نیز دریافت کند و این یعنی امکان به روز رسانی و دانلود Peer-to-Peer.

البته هنوز مشخص نیست که آیا این اختیارات در نسخه نهائی ویندوز ۱۰ که قرار است به زودی در اختیار عموم قرار بگیرد نیز در دسترس خواهد بود یا خیر اما این گزینه شما را قادر می کند اپلیکیشن ها و به روز رسانی سیستم عامل خود را از منابع مختلفی دریافت کنید که منجر به تسریع این فرآیند خواهد شد. به طور دقیق تر شما می توانید با استفاده از این گزینه علاوه بر روش مرسوم به روز رسانی و دریافت اپلیکیشن ها که در ویندوزهای قبلی میسر بود، از رایانه دوستانتان و یا سایر کاربران اینترنت نیز برای به روز رسانی سیستم عامل خود و یا دانلود اپلیکیشن استفاده کنید.

Windows-10-Peer-to-Peer-Update-e1426355109607

این سیستم توزیع شده دریافت به روزرسانی زمانی کارائی خود را نشان خواهد داد که یک به روز رسانی مهم که همه کاربران مدت ها انتظار آن را می کشند در دسترس قرار می گیرد و به کمک این امکان جدید علاوه بر کاهش فشار وارد بر سرورهای مایکروسافت، فرآیند دریافت به روزرسانی ها و اپلیکیشن ها برای کاربران نیز با سرعت و سهولت بیشتری صورت خواهد گرفت.

البته پیش از آن باید دید آیا در نسخه نهائی نیز چنین گزینه ای در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت یا خیر و به علاوه اینکه مایکروسافت برای جلوگیری از مشکلات امنیتی احتمالی ناشی از این سیستم دانلود توزیع شده چه تدابیری خواهد اندیشید.

عنوان: خبر

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (تاکنون امتیازی ثبت نشده)
    Loading...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
آگاهی از
طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو