تفاوت نسخه های بازی های کرک شده در سایت های دانلود در چیست؟

تفاوت نسخه های بازی های کرک شده در سایت های دانلود در چیست؟

.

Full Unlocked – Reloaded – Skidrow – Black Box – Gold Edition – Limited Edition 

 Cd Key – Prophet – Plus – Repack – Codex – Fitgirl – 3DM – Demo – DLC -CPY – CorePack

HI2U – PLAZA – PROPHET – RAZOR1911 – DARKSIDERS – TiNYiSO –

POSTMORTEM – BAT – ALIAS – FLT – UNLEASHED – DOGE – SIMPLEX – ELAMIGOS – ALI213 – GOG – DEVO

.

برای شما هم خیلی این سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین نسخه های بازی در چیست؟ در پیروی سوالات زیاد شما کاربران درباره نسخه های بازی این پست را در سایت بروز ببینید.

.

-آیا با این نسخه ها می توان به راحتی بازی کرد؟

-آیا همه این نسخه ها کرک شده هستند؟

-کدام نسخه بازی بهتر است؟

-اگر برای یک بازی چند نسخه وجود داشت، کدام را دانلود کنیم؟

..

اول از همه به این می پردازیم که این افراد چه کسانی هستند و به چه دلیل این بازی ها را رایگان در اختیار ما قرار می دهند؟

 

به گروه های کرک کننده ی بازی اصطلاحا Warez Group می گویند. تخصص این افراد شکستن قفل بازی است. این افراد دهه هاست که عذاب شرکت های بازی سازی شده اند.

 

هدف اصلی این افراد از کرک کردن این بازی ها، معروف شدن شان در دنیای زیر زمینی هکر ها است. هر گروهی که بتواند بازی های بهتر و بیشتر را کرک کند، از مشهوریت و محبوبیت بیشتر در این دنیا برخوردار خواهد بود. در بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹، ۳۱۶۴ گروه در این زمینه فعالیت داشته اند. البته بیشتر آن ها بعد از ۱ تا ۲ ماه این کار را متوقف کرده اند. ولی بعضی از آن ها هم سال هاست به فعالیت در این زمینه مشغول اند.

.

.

در زیر به دسته بندی کلی بازی های قابل دانلود می پردازیم :

.

نسخه ی DEMO :

این نسخه از بازی ها، بخش محدودی از بازی را شامل می شوند و بازی سازان به صورت رایگان و به عنوان Tester آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند تا در صورتی که بازی را پسندیدند، آن را خریداری کنند.

.

نسخه Full Unlocked :

این نسخه از بازی ها کامل هستند ولی کرک نشده اند. Full Unlocked ورژنی دیجیتالی از بازی است برای کسانی که بازی را خریداری کرده اند. برای اجرای این بازی ها شما نیاز به خرید CD KEY خواهید داشت. بعضی از این بازی ها که آفلاین باشند را می توانید با استفاده از CD KEY اشتراکی بازی کنید. یعنی از یک سایت، CD KEY بازی را خریداری می کنید و چندین نفر از یک CD KEY می توانند استفاده کنند.

.

البته باید خاطر نشان کرد که بعضی وقت ها کرک های جداگانه ای برای تبدیل این نسخه ها به نسخه های کرک شده هم عرضه می شود. ولی این امری ۱۰۰% و قطعی نیست.

.

نسخه ی کامل بازی ها:

بعضی از این گروه ها بازی را بدون هیچ کم و کثری در اختیار شما قرار می دهند. البته باید اشاره کنیم که بخش های آنلاین ۹۹% بازی های کرک شده قابل دسترس نیستند. چون برای حالت آنلاین، باید با نسخه ی اصلی به سرور ها متصل شوید. خیلی کم پیش می آید که دو گروه یک بازی را کرک کنند، ولی اگر هم این امر رخ بدهد، فرق خاصی با هم ندارند. معروف ترین این گروه ها در این زمینه گروه های زیر هستند:

.

 

۳DM : یکی از بزرگ ترین گروه های فعال در این زمینه است و هکر های آن چینی هستند. رییس این گروه دختری به نام Bird Sister است.

.

CODEX : یا بعضا CDX در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است. این گروه بیشتر در زمینه ی بازی های STEAM و UBISOFT فعال هستند. در حال حاضر این گروه از فعال ترین ها در زمینه ی کرک بازی ها به فرمت ISO هستند.

.

CPY : (نام CONSPIR4CY هم متعلق به این گروه است) این گروه در سال ۱۹۹۹ در ایتالیا تشکیل شده است. این گروه بازی های بزرگی چون Tomp Raider , Inside و DOOM را در سال ۲۰۱۶ کرک کرد و در حال حاضر مرگبار ترین گروه برای قفل DENUVO هستند. این قفل که به قفل ضد هک معروف بود بزرگترین بازی های حال حاضر را پشتیبانی می کند. ولی این هم جلوی CPY را نگرفته است.

از جدید ترین بازی های کرک شده ی این گروه می توان به Just Cause 3 , Mass Effect Andromeda , Resident Evil 7 و خیلی بازی های Devuno ی دیگر اشاره کرد.

.

RELOADED : که به RLD! هم معروف است در سال ۲۰۰۴ تشکیل شده است. این گروه توانسته قفل های قدرتمندی مثل SecuROM 8, Battle.NET و Arxan Anti-Tamper را در هم بشکند.

.

PROPHET : زیر مجموعه ای از RELOADED است که به بازی های چند زبانه اش مشهور است و بازی های شان آخرین DLC های بازی ها را نیز شامل می شود. تعداد زبان های این گروه به صورت MULTi7 (یعنی ۷ زبانه) است.

.

SKIDROW : این گروه از شناخته ترین گروه های هک بازی ها این گروه است. SKIDROW فعالیت خود را در سال ۱۹۹۰ در پلتفورم AMIGA شروع کرده اند. این گروه در سال ۲۰۰۷ به پلتفورم بازگشت. اولین گروهی که توانست قفل Denuvo را بشکند هم همین گروه بود.

.

نسخه های فشرده ی بازی ها :

این نسخه ها که به REPACK معروف اند، بازی های کامل کرک شده ی دیگر هکر ها را تبدیل به نسخه های کم حجم تر می کنند. این امر با استفاده از نرم افزار های قدرت مند فشرده سازی صورت می گیرد. بعضی وقت ها هم برای کمتر شدن حجم بعضی بخش ها مثل تیتراژ پایانی، بخش آنلاین غیر قابل دسترس یا پشتیبانی از گرافیک ۴K از بازی حذف می شود که در صورت معروف بودن بازی، این فایل ها هم به صورت جداگانه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. از معروف ترین این گروه ها می توان به گروه های زیر اشاره کرد :

.

FITGIRL : در حال حاضر پر کار ترین فرد در این زمینه است. بازی های Fitgirl دارای نصبی فوق العاده آسان اند و حتی احتیاج به کپی کردن کرک هم ندارند. در ضمن باید خاطر نشان کرد که زمان نصب این بازی ها معمولا طولانی است.

.

COREPACK : از دیگر افراد مشغول در این زمینه این گروه است که البته اخیرا کم کار تر شده است. این ورژن ها هم مثل ورژن Fitgirl هستند.

.

BLACKBOX : نسخه های Blackbox هم بدون کرک و با نصب آسان اند. ولی ممکن است حذفیات بیشتر مثل زبان های اضافی و … هم از بازی حذف شوند.

.

نسخه های خاص بازی :

Gold Edition و Limited Edition : این نسخه ها، ورژن های خاصی از بازی ها هستند که شرکت های سازنده معمولا به خریداران خاص ارائه می دهند و شامل چیز های کلکسیونی مثل SKIN یا پوسته های اضافی، اسلحه های خاص، امکانات جانبی و … هستند که در هر بازی می توانند متفاوت باشند. هر شرکتی برای این که فروش بازی خود را بالا ببرد چنین ورژن هایی را هم ارائه می دهد. اگر برای یک بازی، نسخه ی کرک شده معمولی و Gold Edition یا Limited Edition پیش نهاد می کنیم این نسخه ها را دانلود کنید.

.

۱۱

.

DLC چیست؟ 

DLC به بسته های الحاقی ای گفته می شود که بعد از تکمیل بازی و به مرور روانه ی بازار می شوند (مثل بازی CIVILIZATION VI که در سایت ما موجود است) . DLC ها بخش های جدیدی به بازی اضافه می کنند. این بخش ها می تواند شامل مرحله های جدید، کاراکتر های جدید، Campaign های جدید و … شود که بسته به هر بازی متفاوت خواهد بود. همیشه سعی کنید بازی که بیشترین DLC را دارد دانلود کنید. زیرا بازی کامل تر و بهتری خواهید داشت. BROUZ همیشه در تلاش است تا جدید ترین DLC های بازی های مطرح را در اختیار شما قرار دهد.

.

Update بازی :

آپدیت ها معمولا برای رفع باگ ها و مشکلات بازی عرضه می شوند و یا چیز های جزیی به بازی اضافه می کنند که در قالب DLC نمی گنجد. اگر بازی ای مشکل خاصی داشته باشد، قطعا Update های مورد نیاز آن هم کرک خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

عنوان: تفاوت نسخه های قابل دانلود بازی ها چیست؟
عنوان فارسی: تفاوت نسخه های قابل دانلود بازی ها چیست؟
نسخه: -
حجم: -
توضیحات: آشنایی با نسخه های Fitgirl , Skidrow , Cpy و ...

در صورت خرابی لینک دانلود، در کامنت‌ها گزارش دهید، توسط تیم پشتیبانی ما سریعاً لینک دانلود جدیدترین نسخه قرار میگیرد
  • ‌ امتیاز دهید:
    1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (118 بار امتیازدهی شده, میانگین: 4٫65 از 5)
    Loading...
  • لینک‌های دانلود این مطلب منقظی شده. جهت فعال شدن آن این متن را در نظرات ثبت کنید: "لینک دانلود این مطلب منقضی شده لطفا بروز شود" تا بصورت خودکار فعال شود

108
دیدگاه بگذارید

avatar
48 Comment threads
60 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
55 Comment authors
Morteza1410سالار صمدیUknown_Signalیوسفtyler durden Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
آگاهی از
سالار صمدی
مهمان
سالار صمدی

با سلام
میخواستم بدون اگر بخوایم یه بازی با کیفیت بالا و بدون حذفیات که بخش آنلاینش هم فعال باشه باید از برنامه های کدوم گروه استفاده کنیم

Morteza1410
عضو سایت

با سلام.ریلودد مناسب هستش

Uknown_Signal
مهمان
Uknown_Signal

سلام میخواستم بدونم میشه بازی هایه انلاینو رایگان بازی کرد؟!

Morteza1410
عضو سایت

با سلام.بله در برخی مواقع کرکهای آنلاینی ارائه میشه که بیشتر از سوی ریلودد هستش و قابل اعتماد

یوسف
مهمان
یوسف

سلام ممکنه که یه بازی که روی ۶۴ بیتی میخوره ولی نسخه فیت گرل رو بگیری روی ۳۲ بیتی هم جواب بده؟

Morteza1410
عضو سایت

با سلام.خیر چرا که فقط این منابع حجم رو پایین میارن

tyler durden
مهمان
tyler durden

سلام
میخواستم بدونم که نسخه HI2U بازی ها یعنی نسخه کاملشون با کرک یا بی کرک ؟

Morteza1410
عضو سایت

این نسخه از بازی ها کرک شده و کامل هستند

مسعود
مهمان
مسعود

تا اونجایی که من از نسخه blackbox خبر دارم بهتره بنویسین این نسخه فقط زبان های اضافی به غیر انگلیسی رو حذف میکنه و به بقیه چیزا کار نداره که مردم فکر نکنن ارزششو نداره اینترنت کمتر استفاده بشه و بر نسخه پر حجم تر دانلود کنن

Morteza1410
عضو سایت

با سلام.در برخی مواقع انیمیشن ها و ویدیو هارو نیز حذف میکنه و موارد دیگر

parsa
مهمان
parsa

سلام خواستم بدونم نسخه فیت گرل ویدیو های بازی یا مرحله های بازی رو هم حذف میکنه؟

Morteza1410
عضو سایت

با سلام.در برخی بازی ها بله

killer
مهمان
killer

سلام من بازی assassin’s creed synddicate رو از بازار خریدم
سوالم اینه که از کجا بدونم این بازیی که خریدم چه نسخه ای از بازیه ، تا چه ورژنی اپدیته و چه دی ال سی هایی رو داراست؟!!!

ممنون میشم جواب بدین!

Morteza1410
عضو سایت

با سلام
باید از خود فروشنده سوال میکردید
نسخشو از رو حجمش باید فهمید
آپدیت بودن هم از خود بازی وقتی نصب می کنید و اجرا میکنید

killer
مهمان
killer

ببخشید منظورتونو از وقتی بازی نصب میکنید و اجرا میکنید چیه از کجا بفهمم ینی؟

Morteza1410
عضو سایت

وقتی اجرا میکنید بازی رو میزنه دیتا و اپدیت چند هستش بازی

MMD
مهمان
MMD

سلام
من میخاستم بازی FALLOUT 4 رو برای PC دانلود کنم!
که سه تا نسخشو داده بود…
نسخه HI2U زده بود: ۸۶GB
نسخه Codex زده: ۲۴GB
و نسخه Black Box : 20gb

۱)الان من دقیقا کدومشو دانلود کنم ، که هم نسخه کامل بازی باشه و هم کیفیت و گرافیک اصلیه خود بازیو داشته باشه!؟
خب مسلما نسخه HI2U نسخه اصلیه بازیه نه؟!!

۲)راستی یجا زده بود دانلود اپدیت و دی ال سی بازی برای نسخه Codex !!! اگه من بخام نسخه HI2U که دانلود کردمو با این نسخه اپدیت کنم یا DLCش رو بزارم مشکلی ایجاد میشه؟

لطفا جواب بدین خیلی ضروریهه!
ممنون از سایت خوبتون!

Morteza1410
عضو سایت

با سلام
نسخه HI2U : کامل هستش
نسخه Codex : کرک شده بدون حذفیات
نسخه Black Box : نسخه فشرده با حذفیات
۱-بستگی به خودتون داره که کدوم رو بپسندید و چقدر بخواید براش حجم خرج کنید.
۲-هر DLC مخصوص همون کرک منتشر میشه مثلاً DLC های Codex فقط برای خود Codex هستش و اگر کرک های دیگه دارید مثل cpy و … باید dlc های همون کرک رو دریافت کنید
اگه نسخه HI2U دریافت می کنید باید DLC های همون نسخه رو پیدا و نصب کنید
موفق باشید

Amir Gh
مهمان
Amir Gh

سلام و خسته نباشید
ممنونم از مطالب عالی سایتتون که قرار میدین
من نسخه ی فیت گرل بازی Sims 4 رو با حجم ۱۴ گیگ ، دانلود کردم حالا بعد از نصب متوجه شدم ک این بازی آپدیت و dlc هم داره ، میخواستم بدونم
آیا هر نسخه از بازی ، آپدیت و dlc مخصوص به خودشو داره؟مثلا این نسخه فیت گرل.

اگه امکانش هست لینک دانلود فایل های آپدیت و dlc بازی Sims 4 , فیت گرل رو برام بفرستین ممنون میشم چون خودم موفق به پیدا کردنش نشدم و نمیدونم چه نسخه هایی اومده.
با تشکر?

Morteza1410
عضو سایت

با سلام
بله هر نسخه ای دارای dlc های مخصوص به خود است.
اگر موردی یافت شد براتون تو کامنت ارسال میکنیم و یا در پست قرار می دهیم

Amir Gh
مهمان
Amir Gh

سپاسگزارم

Moh.B
مهمان
Moh.B

سلام.
میخواستم بدونم برای بازی فیفا ۱۸،کدام یک از نسخه های steampunks،fitgirl وcorepackبهتر است؟
و سوال دوم اینکه هر کدام از این کرک ها نیازی به نصب جداگانه روی سیستم دارد یا نه؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

Morteza1410
عضو سایت

هر نسخه دارای ویژگی های خود است
steampunks نسخه کامل است
corepack نسخه فشرده با حذفیات اندک و یا اصلاً حذفی ندارد
fitgirl نسخه فشرده با حذفیاتی مانند زبان های اضافی و ….
هر نسخه کرک مخصوص به خود رو دارد و تیمی جدا هستن

Alireza
مهمان
Alireza

سلام خسته نباشین. می خواستم بدونم فیفا ۱۸ کرک steampunks بهتره یا corepack ؟ بعد اینایی که میگن multi یعنی چی

Morteza1410
عضو سایت

با سلام
نسخه corepack فشرده شده هستش و کرک معتبری می باشد هر دو کرک خوب هستن ولی نسخه corepack رو پیشنهاد میکنیم
گزینه ای مانند CorePack MULTi 12 اشاره به تعداد زبان بازی داره الان این نسخه ۱۲ زبان داره

MOHAMMAD
مهمان
MOHAMMAD

سلام
من میخاستم بازی fallout 4 رو دانلود کنم!
که سه تا نسخشو داده بود..
نسخه HI2U زده بود ۸۶ گیگ
نسخه Codex زده بود ۲۴ گیگ
و نسخه Black Box زده ۲۰ گیگ

۱)الان من دقیقا کدومشو دانلود کنم که هم نسخه کامل بازی باشه؟
۲)با کیفیت و گرافیک اصلیه بازی باشه؟؟؟
۳)خب مسلماً نسخه HI2U نسخه اصلیشه دیگه نه؟؟

۴)راستی یجا زده بود دانلود اپدیت و دی ال سی بازی برای نسخه Codex !!! اگه من بخام نسخه ‌HI2U که دانلود کردمو با این نسخه اپدیت کنم یا دی ال سیشو بذارم میشه؟؟

لطفا جواب بدین خیلی ضروریهه!
مرسی از سایت خوبتون!

Morteza1410
عضو سایت

با سلام و درود
نسخه Codex کرک خوبیه و معتبره
به نظر نسخه Codex رو دریافت کنید بهتره
۳-اطلاعی ندارم
هر کرک دی ال سی های مخصوص به خود رو داره چون بعد از بروزرسانی بازی شما باید اون رو دوباره کرک کنید و اگر کرک نباشه براش پس فایده ای نداره

محمد امیری
مهمان
محمد امیری

با سلام یک سوال مهم داشتم ایا gold edition و limited edition کرک شده هستند وبه چیز خاصی نیاز ندارند یا باید cd key خرید

Morteza1410
عضو سایت

با سلام
بستگی به گروه های کرک داره که چه نسخه ای رو برا کرک دست بگیرن
الان فیفا ۱۸ نسخه Icon Edition رو کرک کردن
بله اگر کرک نشده باشه Cd Key نیاز هستش

Alireza
مهمان
Alireza

سلام ممنون از سایت خوبتون ک رایگان در اختیار ما قرار دادین. میخواستم بدون فرق بین نسخه Ultimate eedition و complete edition چیه؟؟ کدومشون کاملتره؟؟

Morteza1410
عضو سایت

جفت خوب هستن و کامل ولی هر کدوم مزایایی داره که نسب به مهم بودن دریافت میکنن

مسعودی
مهمان
مسعودی

با سلام و تشکر برای سایت خوبتون.من میخواستم از نسخه Fitgirl استفاده کنم اما در بعضی سایت ها گفته شده نسخه های زیاد فشرده کیفیت بازی مثل گرافیک اون را پایین می آورند یا بعضی قسمت ها را حذف میکنند.میخواستم مطمئن بشوم کدام نسخه کرک شده بهتره و کیفیت بازی را پایین نیاوده و از لحاظ کیفیت با نسخه اصلی فرقی نمیکند

Morteza1410
عضو سایت

با سلام
نسخه کور پک

علی
مهمان
علی

سلام آیا برای نصب کرک های steampunks , corepack حتما باید فضای خالی روی درایو C داشته باشیم ؟ آیا اصلا کرکی داریم که این مدلی باشه و فضای خالی درایو C رو بخواد ؟ ممنون

بروز
نویسنده

سلام
نه نیازی به حجم بالای درایو C ندارن!

علی
مهمان
علی

ممنونم که این قدر سریع جواب دادید .
خدا قوت

Sepehr
مهمان
Sepehr

نسخه STEAMPUNKS چیست؟واین بهتره یا فیت گیرل

بروز
نویسنده

گروه STEAMPUNKS جدید اومدن و هنوز اطلاعاتی ازشون نیست! ولی کرک هاشون حتما باید تمام سیستم وندوز کارت گرافیک و… آپدیت باشن تا بازی ها اجرا بشه! ولی گروه فیت گرل قدیمی هستن و بازی هاشون نصب راحتی داره و نیاز به کرک هم نداره!

alireza
مهمان
alireza

سلام
مطلبطون عالی و کامل بود ولی یه گروه رو یادتون رفت baldman

بروز
نویسنده

سلام
مطالب از گروه baldman دریافت کنیم حتما درج می شه!

فرزاد
مهمان
فرزاد

با سلام من میخاستم تیکن ۷ رو دانلود کنم سایت های زیادی رفتم همشون سه چهار تا نسخه گذاشته بودن خاستم ببینم کدومشون بهتره و اگه خودتون لینک نسخه مناسبو دارید میشه بفرستید

بروز
نویسنده

سلام
نسخه فیت گرل هست که هم فشرده هست هم راحت نصب میشه
http://brouz.ir/tekken-7

محمد رضا
مهمان
محمد رضا

سلام خسته نباشید ببخشید نسخه fitgirl قسمت داستانی اون مثله ویدیو ها حذف میشه خب این مخصوصا واسه این بازی اصلا مناسب نیست! ایا راهی داره که از نسخه fitgirl رو به نسخه کامل تغیییر داد؟؟؟؟ خیلی واجبه

بروز
نویسنده

سلام
متاسفانه نمی تونید نسخه فیت گرل رو به نسخه دیگه تبدیل کنید ! از نسخه ها Reloaded و CPY دانلود کنید که کامل باشن!
و در فیت گرل قسمت داستانی خود بازی که هست ولی ویدیو ها کامل حذف نمی شن یا کیفیت رو پایین میارن!

محمد
مهمان
محمد

با سلام
ممنون از توضیحات کاملتون.
دو تا درخواست داشتم:
۱_لطفا در رابطه با deep web و نحوه دسترسی به اون هم توضیح بدید
۲_درسته که گروه ۳dm اعلام کرده کنار کشیده؟

بروز
نویسنده

سلام
خاهش می کنم! ۱- حتما براتون می زاریم
۲-گروه چینی ۳DM که یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های انتشار کرک بازی‌ها بود، چندی پیش در پی ناتوانی در شکستن قفل Just Cause 3 رسما اعلام کرد که با این رویه طی دو سال آینده باید با بازی‌های کرک شده خداحافظی کرد،

طراحی و سئو توسط طراحی و سئو حرفه‌ای سایت | بهمن سئو