خرید پستی بازی MASS EFFECT ANDROMEDA

 در صورت هرگونه مشکل در محصول مورد نظر ،  بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای اضافی دوباره محصول ارسال خواهد شد و همچنین در مورادی که فرد در نصب بازی مشکل داشته باشد راهنمایی های لازم داده خواهد شد.

 

بدون دیدگاه
دانلود نرم افزار اندروید ساخت زنگ گوشی Ringtone Maker با استفاده از نرم افزار ساخت زنگ گوشی Ringtone Maker شما می توانید به راحتی از هر قسمت اهنگی که دوست دارید زنگ گوشی بسازید همچنین می توانید برای هشدار پیام کوتاه ، زنگ بیداری ، زنگ هشدار و .... قرار بدهید این نرم افزار از همه ی فرمت ها از جمله MP3, FLAC, OGG, WAV,AAC(M4A)/MP4, 3GPP/AMR پشنیبانی می کند . ...
عنوان: Ringtone Maker
عنوان فارسی: دانلود نرم افزاراندروید ساخت زنگ گوشی
نسخه: 1.0
حجم: 4 مگابایت
بروزرسانی: ۵ مهر ۱۳۹۵ در ۷:۴۸ ق.ظ
توضیحات: نسخه جدید جایگزین شد
بدون دیدگاه
۱۲ رینگتون متنوع موبایل Ringtone Mobile گلچینی از رینگتون های جذاب، آرام و هیجانی 1: Trap Android [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/trap_android.mp3"][/audio] 2: Fast Furious7 [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/fast__furious7.mp3"] 3: Apple Ring [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/apple_ring.mp3"] 4: Elegant Ringtone [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/elegant_ringtone.mp3"] 5: Fur Elise Dubstep [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/fur_elise_dubstep.mp3"] 6: Tum Hi Ho - Flute Cover [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/tumhiho-fl_bV2tSOfh.mp3"] 7: Mionion ring ring [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/minion_ring_ring.mp3"] 8: Minions Sing Christmas Song [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/ringtone1_1xONK6Cj.mp3"] 9: Perfect Ringtone [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/perfect_ringtone.mp3"] 10: Rington No1 [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/ringtone_no1.mp3"] 11: Best Wake Up Sound [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/best_wake_up_sound.mp3"] 12: Drunkn_Squirrel  :D [audio mp3="http://dl.brouz.ir/2015/mobile/ringtone/seri1/drunkn_squirrel.mp3"]
عنوان: Ringtone
عنوان فارسی:
نسخه:
حجم: 3 مگابایت
بروزرسانی: ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ در ۹:۵۱ ب.ظ
توضیحات:
بدون دیدگاه
مجموعه ۶۰ رینگتون جدید برای موبایل ۲۰۱۴ Best Mobile Ringtones این مجموعه شامل ۶۰ رینگتون و صدای زنگ موبایل با فرمت Mp3 می باشند و به راحتی در انواع گوشی های موبایل قابل استفاده می باشند . تمام این صدا زنگ ها در سال ۲۰۱۴ منتشر شده اند که امیدواریم از شنیدن آن ها لذت ببرید .
عنوان: Best Mobile Ringtones
عنوان فارسی:
نسخه:
حجم: 21 مگابایت
بروزرسانی: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ در ۶:۱۰ ب.ظ
توضیحات:
بدون دیدگاه
رینگتون های زیبا از گیتار Best Guitar Ringtone مجموعه ۱۶ موسیقی بی کلام گیتار مناسب برای زنگخور و رینگتون موبایل با فرمت Mp3 و کیفیت صوت ۱۹۲kbps جمع آوری شده است. به دلیل دارا بودن فرمت mp3 و کیفیت صوت مناسب قابل استفاده در تمامی گوشی های موبایل می باشد. امیدواریم از این مجموعه استفاده مناسب را ببرید.
عنوان: Best Guitar Ringtone
عنوان فارسی:
نسخه:
حجم: 10 مگابایت
بروزرسانی: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ در ۶:۰۲ ب.ظ
توضیحات:
بدون دیدگاه
زنگ های اس ام اس موبایل SMS World Ringtones مجموعه ای از ۱۲۰ رینگتون مخصوص زنگ اس ام اس گوشی های موبایل با فرمت mp3 که قابلیت استفاده در تمامی موبایل ها را فراهم می آورد. همچنین کیفیت صوت این رینگتون ها ۳۲۰kbps می باشد که کیفیت بالایی محسوب شده و از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد. امیدواریم از این مجموعه استفاده لازم را ببرید.
عنوان: SMS World Ringtones
عنوان فارسی:
نسخه:
حجم: 21 مگابایت
بروزرسانی: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ در ۵:۵۷ ب.ظ
توضیحات:
بدون دیدگاه
مجموعه ۷۵ رینگتون هشدار زنگ Alarm Alert RingTones این پک شامل ۷۵ هشدار زنگ جدید و زیبا می باشد که با توجه به فرمت آن ها (Mp3) در اکثر گوشی های موبایل و یا کامپیوتر قابل استفاده هستند . از این رینگتون ها می توانید به عنوان زنگ هشدار خواب و … استفاده کنید که امیدواریم از آن ها لذت ببرید .
عنوان: Alarm Alert RingTones
عنوان فارسی:
نسخه:
حجم: 9 مگابایت
بروزرسانی: ۲۴ مهر ۱۳۹۳ در ۵:۵۳ ب.ظ
توضیحات: