خرید پستی بازی MASS EFFECT ANDROMEDA

 در صورت هرگونه مشکل در محصول مورد نظر ،  بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای اضافی دوباره محصول ارسال خواهد شد و همچنین در مورادی که فرد در نصب بازی مشکل داشته باشد راهنمایی های لازم داده خواهد شد.

 

۷۴ دیدگاه
تفاوت نسخه های بازی های کرک شده در سایت های دانلود در چیست؟

تفاوت نسخه های بازی های کرک شده در سایت های دانلود در چیست؟

.

Full Unlocked – Reloaded – Skidrow – Black Box – Gold Edition – Limited Edition 

 Cd Key – Prophet – Plus – Repack – Codex – Fitgirl – 3DM – Demo – DLC -CPY – CorePack

HI2U – PLAZA – PROPHET – RAZOR1911 – DARKSIDERS – TiNYiSO –

POSTMORTEM – BAT – ALIAS – FLT – UNLEASHED – DOGE – SIMPLEX – ELAMIGOS – ALI213 – GOG – DEVO

.

برای شما هم خیلی این سوال پیش آمده باشد که تفاوت بین نسخه های بازی در چیست؟ در پیروی سوالات زیاد شما کاربران درباره نسخه های بازی این پست را در سایت بروز ببینید.

.

-آیا با این نسخه ها می توان به راحتی بازی کرد؟

-آیا همه این نسخه ها کرک شده هستند؟

-کدام نسخه بازی بهتر است؟

-اگر برای یک بازی چند نسخه وجود داشت، کدام را دانلود کنیم؟

..

اول از همه به این می پردازیم که این افراد چه کسانی هستند و به چه دلیل این بازی ها را رایگان در اختیار ما قرار می دهند؟

 

به گروه های کرک کننده ی بازی اصطلاحا Warez Group می گویند. تخصص این افراد شکستن قفل بازی است. این افراد دهه هاست که عذاب شرکت های بازی سازی شده اند.

 

هدف اصلی این افراد از کرک کردن این بازی ها، معروف شدن شان در دنیای زیر زمینی هکر ها است. هر گروهی که بتواند بازی های بهتر و بیشتر را کرک کند، از مشهوریت و محبوبیت بیشتر در این دنیا برخوردار خواهد بود. در بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹، ۳۱۶۴ گروه در این زمینه فعالیت داشته اند. البته بیشتر آن ها بعد از ۱ تا ۲ ماه این کار را متوقف کرده اند. ولی بعضی از آن ها هم سال هاست به فعالیت در این زمینه مشغول اند.

.

.

در زیر به دسته بندی کلی بازی های قابل دانلود می پردازیم :

.

نسخه ی DEMO :

این نسخه از بازی ها، بخش محدودی از بازی را شامل می شوند و بازی سازان به صورت رایگان و به عنوان Tester آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند تا در صورتی که بازی را پسندیدند، آن را خریداری کنند.

.

نسخه Full Unlocked :

این نسخه از بازی ها کامل هستند ولی کرک نشده اند. Full Unlocked ورژنی دیجیتالی از بازی است برای کسانی که بازی را خریداری کرده اند. برای اجرای این بازی ها شما نیاز به خرید CD KEY خواهید داشت. بعضی از این بازی ها که آفلاین باشند را می توانید با استفاده از CD KEY اشتراکی بازی کنید. یعنی از یک سایت، CD KEY بازی را خریداری می کنید و چندین نفر از یک CD KEY می توانند استفاده کنند.

.

البته باید خاطر نشان کرد که بعضی وقت ها کرک های جداگانه ای برای تبدیل این نسخه ها به نسخه های کرک شده هم عرضه می شود. ولی این امری ۱۰۰% و قطعی نیست.

.

نسخه ی کامل بازی ها:

بعضی از این گروه ها بازی را بدون هیچ کم و کثری در اختیار شما قرار می دهند. البته باید اشاره کنیم که بخش های آنلاین ۹۹% بازی های کرک شده قابل دسترس نیستند. چون برای حالت آنلاین، باید با نسخه ی اصلی به سرور ها متصل شوید. خیلی کم پیش می آید که دو گروه یک بازی را کرک کنند، ولی اگر هم این امر رخ بدهد، فرق خاصی با هم ندارند. معروف ترین این گروه ها در این زمینه گروه های زیر هستند:

.

 

۳DM : یکی از بزرگ ترین گروه های فعال در این زمینه است و هکر های آن چینی هستند. رییس این گروه دختری به نام Bird Sister است.

.

CODEX : یا بعضا CDX در سال ۲۰۱۴ تاسیس شده است. این گروه بیشتر در زمینه ی بازی های STEAM و UBISOFT فعال هستند. در حال حاضر این گروه از فعال ترین ها در زمینه ی کرک بازی ها به فرمت ISO هستند.

.

CPY : (نام CONSPIR4CY هم متعلق به این گروه است) این گروه در سال ۱۹۹۹ در ایتالیا تشکیل شده است. این گروه بازی های بزرگی چون Tomp Raider , Inside و DOOM را در سال ۲۰۱۶ کرک کرد و در حال حاضر مرگبار ترین گروه برای قفل DENUVO هستند. این قفل که به قفل ضد هک معروف بود بزرگترین بازی های حال حاضر را پشتیبانی می کند. ولی این هم جلوی CPY را نگرفته است.

از جدید ترین بازی های کرک شده ی این گروه می توان به Just Cause 3 , Mass Effect Andromeda , Resident Evil 7 و خیلی بازی های Devuno ی دیگر اشاره کرد.

.

RELOADED : که به RLD! هم معروف است در سال ۲۰۰۴ تشکیل شده است. این گروه توانسته قفل های قدرتمندی مثل SecuROM 8, Battle.NET و Arxan Anti-Tamper را در هم بشکند.

.

PROPHET : زیر مجموعه ای از RELOADED است که به بازی های چند زبانه اش مشهور است و بازی های شان آخرین DLC های بازی ها را نیز شامل می شود. تعداد زبان های این گروه به صورت MULTi7 (یعنی ۷ زبانه) است.

.

SKIDROW : این گروه از شناخته ترین گروه های هک بازی ها این گروه است. SKIDROW فعالیت خود را در سال ۱۹۹۰ در پلتفورم AMIGA شروع کرده اند. این گروه در سال ۲۰۰۷ به پلتفورم بازگشت. اولین گروهی که توانست قفل Denuvo را بشکند هم همین گروه بود.

.

نسخه های فشرده ی بازی ها :

این نسخه ها که به REPACK معروف اند، بازی های کامل کرک شده ی دیگر هکر ها را تبدیل به نسخه های کم حجم تر می کنند. این امر با استفاده از نرم افزار های قدرت مند فشرده سازی صورت می گیرد. بعضی وقت ها هم برای کمتر شدن حجم بعضی بخش ها مثل تیتراژ پایانی، بخش آنلاین غیر قابل دسترس یا پشتیبانی از گرافیک ۴K از بازی حذف می شود که در صورت معروف بودن بازی، این فایل ها هم به صورت جداگانه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. از معروف ترین این گروه ها می توان به گروه های زیر اشاره کرد :

.

FITGIRL : در حال حاضر پر کار ترین فرد در این زمینه است. بازی های Fitgirl دارای نصبی فوق العاده آسان اند و حتی احتیاج به کپی کردن کرک هم ندارند. در ضمن باید خاطر نشان کرد که زمان نصب این بازی ها معمولا طولانی است.

.

COREPACK : از دیگر افراد مشغول در این زمینه این گروه است که البته اخیرا کم کار تر شده است. این ورژن ها هم مثل ورژن Fitgirl هستند.

.

BLACKBOX : نسخه های Blackbox هم بدون کرک و با نصب آسان اند. ولی ممکن است حذفیات بیشتر مثل زبان های اضافی و … هم از بازی حذف شوند.

.

نسخه های خاص بازی :

Gold Edition و Limited Edition : این نسخه ها، ورژن های خاصی از بازی ها هستند که شرکت های سازنده معمولا به خریداران خاص ارائه می دهند و شامل چیز های کلکسیونی مثل SKIN یا پوسته های اضافی، اسلحه های خاص، امکانات جانبی و … هستند که در هر بازی می توانند متفاوت باشند. هر شرکتی برای این که فروش بازی خود را بالا ببرد چنین ورژن هایی را هم ارائه می دهد. اگر برای یک بازی، نسخه ی کرک شده معمولی و Gold Edition یا Limited Edition پیش نهاد می کنیم این نسخه ها را دانلود کنید.

.

۱۱

.

DLC چیست؟ 

DLC به بسته های الحاقی ای گفته می شود که بعد از تکمیل بازی و به مرور روانه ی بازار می شوند (مثل بازی CIVILIZATION VI که در سایت ما موجود است) . DLC ها بخش های جدیدی به بازی اضافه می کنند. این بخش ها می تواند شامل مرحله های جدید، کاراکتر های جدید، Campaign های جدید و … شود که بسته به هر بازی متفاوت خواهد بود. همیشه سعی کنید بازی که بیشترین DLC را دارد دانلود کنید. زیرا بازی کامل تر و بهتری خواهید داشت. BROUZ همیشه در تلاش است تا جدید ترین DLC های بازی های مطرح را در اختیار شما قرار دهد.

.

Update بازی :

آپدیت ها معمولا برای رفع باگ ها و مشکلات بازی عرضه می شوند و یا چیز های جزیی به بازی اضافه می کنند که در قالب DLC نمی گنجد. اگر بازی ای مشکل خاصی داشته باشد، قطعا Update های مورد نیاز آن هم کرک خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

[تعداد: 83    میانگین: 3.9/5]
عنوان: تفاوت نسخه های قابل دانلود بازی ها چیست؟
عنوان فارسی: تفاوت نسخه های قابل دانلود بازی ها چیست؟
نسخه/سال تولید: -
حجم: -
بروزرسانی: ۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۳:۲۰ ب.ظ
توضیحات: آشنایی با نسخه های Fitgirl , Skidrow , Cpy و ...

 • ارسال شده توسط :
  فواد سرحدی
 • تعداد بازدید :
  12,407 views
تبلیغات
اگر در این مطلب سوال ویا مشکلی دارید کارشناسان ما در همیار رایانه به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند تماس از طریق خط ثابت با شماره: 9099071728
اشتراک گذاری
 1. علی :
  ۱۸ تیر ۹۶

  سلام آیا برای نصب کرک های steampunks , corepack حتما باید فضای خالی روی درایو C داشته باشیم ؟ آیا اصلا کرکی داریم که این مدلی باشه و فضای خالی درایو C رو بخواد ؟ ممنون

  ۱

  ۱

  • مصطفی :
   ۱۹ تیر ۹۶

   سلام
   نه نیازی به حجم بالای درایو C ندارن!

   ۱

   ۰

   • علی :
    ۱۹ تیر ۹۶

    ممنونم که این قدر سریع جواب دادید .
    خدا قوت

    ۰

    ۰

 2. Sepehr :
  ۱۲ تیر ۹۶

  نسخه STEAMPUNKS چیست؟واین بهتره یا فیت گیرل

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۱۳ تیر ۹۶

   گروه STEAMPUNKS جدید اومدن و هنوز اطلاعاتی ازشون نیست! ولی کرک هاشون حتما باید تمام سیستم وندوز کارت گرافیک و... آپدیت باشن تا بازی ها اجرا بشه! ولی گروه فیت گرل قدیمی هستن و بازی هاشون نصب راحتی داره و نیاز به کرک هم نداره!

   ۰

   ۰

 3. alireza :
  ۰۷ تیر ۹۶

  سلام
  مطلبطون عالی و کامل بود ولی یه گروه رو یادتون رفت baldman

  1

  0

  • مصطفی :
   ۰۷ تیر ۹۶

   سلام
   مطالب از گروه baldman دریافت کنیم حتما درج می شه!

   ۰

   ۰

 4. فرزاد :
  ۰۱ تیر ۹۶

  با سلام من میخاستم تیکن ۷ رو دانلود کنم سایت های زیادی رفتم همشون سه چهار تا نسخه گذاشته بودن خاستم ببینم کدومشون بهتره و اگه خودتون لینک نسخه مناسبو دارید میشه بفرستید

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۰۵ تیر ۹۶

   سلام
   نسخه فیت گرل هست که هم فشرده هست هم راحت نصب میشه
   http://brouz.ir/tekken-7

   2

   1

   • محمد رضا :
    ۱۷ تیر ۹۶

    سلام خسته نباشید ببخشید نسخه fitgirl قسمت داستانی اون مثله ویدیو ها حذف میشه خب این مخصوصا واسه این بازی اصلا مناسب نیست! ایا راهی داره که از نسخه fitgirl رو به نسخه کامل تغیییر داد؟؟؟؟ خیلی واجبه

    ۰

    ۰

   • مصطفی :
    ۱۸ تیر ۹۶

    سلام
    متاسفانه نمی تونید نسخه فیت گرل رو به نسخه دیگه تبدیل کنید ! از نسخه ها Reloaded و CPY دانلود کنید که کامل باشن!
    و در فیت گرل قسمت داستانی خود بازی که هست ولی ویدیو ها کامل حذف نمی شن یا کیفیت رو پایین میارن!

    ۰

    ۰

 5. محمد :
  ۳۰ خرداد ۹۶

  با سلام
  ممنون از توضیحات کاملتون.
  دو تا درخواست داشتم:
  ۱_لطفا در رابطه با deep web و نحوه دسترسی به اون هم توضیح بدید
  ۲_درسته که گروه ۳dm اعلام کرده کنار کشیده؟

  ۰

  ۲

  • مصطفی :
   ۳۱ خرداد ۹۶

   سلام
   خاهش می کنم! ۱- حتما براتون می زاریم
   ۲-گروه چینی ۳DM که یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های انتشار کرک بازی‌ها بود، چندی پیش در پی ناتوانی در شکستن قفل Just Cause 3 رسما اعلام کرد که با این رویه طی دو سال آینده باید با بازی‌های کرک شده خداحافظی کرد،

   ۱

   ۰

 6. sara :
  ۲۶ خرداد ۹۶

  سلام
  شخصی که نسخه fitgrl رو میسازه دختر هست یا پسر؟

  ۳

  ۱

  • مصطفی :
   ۲۷ خرداد ۹۶

   سلام
   نمی دونم!

   ۰

   ۳

  • بیذ :
   ۰۵ تیر ۹۶

   در سایتش که عکس دختر قرار گرفته

   ۲

   ۰

 7. ali :
  ۲۶ خرداد ۹۶

  سلام
  اگه ممکنه بازی لبه آینه ها رو قرار بدید
  تشکر

  ۲

  ۱

  • مصطفی :
   ۲۷ خرداد ۹۶

   سلام
   در اینجا دانلود کنید!
   http://brouz.ir/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%D8%A8%D9%87-%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%DB%8C%D9%86%D9%87-mirrors-edge/

   1

   0

 8. masoud :
  ۲۳ خرداد ۹۶

  سلام
  اقا میخوام بازی Darksiders Warmastered Edition رو دانلود کنم
  نسخه کاملش حدودا ۲۳g
  نسخه fitfirl 16g
  نسخه blackbox حدودا ۱۱g
  کدوم نسخه ب نظرتون بهتره از نظر کیفیتی و صدا

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۲۳ خرداد ۹۶

   سلام
   نسخه کامل از لحاظ کیفیت تصویر و صدا بهتر است!
   نسخه های فشرده از کیفیت تصویر پایینتری برخوردار است!

   ۰

   ۰

 9. milad :
  ۱۶ خرداد ۹۶

  سلام اقا گفتین ک بازی just cuse 3 کرک شده
  یعنی برا حالت افلاین و داستانی بازی نیازی برا خرید cd key نیست؟
  با تشکر حرف ندارین
  🙂

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۱۶ خرداد ۹۶

   سلام
   بله کرک شده و حالت داستانی و افلاین نیازی به خرید نیست!

   ۰

   ۰

 10. محمد :
  ۱۰ خرداد ۹۶

  روی کدوم ویرایش های بازی DLC قابل نصبه و روی کدوم هاشون نیست؟

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۲۱ خرداد ۹۶

   سلام
   اون نسخه هایی که فشرده نیستن قابل نصب هست!

   ۰

   ۰

 11. پدرام :
  ۰۱ خرداد ۹۶

  دوستان الان corepack بهتره یا fitgirl?
  یه بازی هست که نسخه core زده ۲۳ گیگ
  اما نسخه fit زده ۹ گیگ
  میگن هر دو تا ورژن از خود بازی حذفیات ندارن
  خب این همه اختلاف یه جریانی داره دیگه
  کمک کنید لطفا. ممنون

  ۰

  ۰

  • فواد سرحدی :
   ۰۴ خرداد ۹۶

   معمولا Fitgirl بهتره. اگرم منظورتون Nier Automata هست اون ۹ گیگی زبان های دیگش حذف شده و بعضی از ویدیو ها کیفیتش کم شده خود بازی ناقص نیست اگه حجم واستون مهمه Fitgirl رو دانلود کنین

   ۱

   ۰

 12. عرفان :
  ۳۰ اردیبهشت ۹۶

  من بازی میگیرم نسخه futgirl چرا اینقدر طول میده راهی نیست زمانشو کمتر کنیم؟

  ۰

  ۰

  • فواد سرحدی :
   ۰۴ خرداد ۹۶

   نه کلا نسخه های Fitgirl طول می کشه نصبش تا از حالت کم حجم در بیاد مگر CPU تو ۴ یا ۸ هسته Core i5 یا Core i7 باشه

   ۰

   ۰

 13. محمد :
  ۰۷ اردیبهشت ۹۶

  سلام
  لطفا در مورد نسخه flt توضیح بدید

  ۰

  ۰

  • فواد سرحدی :
   ۰۹ اردیبهشت ۹۶

   سلام. گروه های کرک کننده خیلی زیادن ولی FLT همون Fairlight هست و الانم دیگه اونقدرا فعلا نیستن

   ۲

   ۱

 14. سروندی :
  ۰۸ فروردین ۹۶

  اقا ما تو نسخه fitgirl یا همه نسخه های دیگه اگه ما کرک رو جایگزین نکنیم و سی دی کی هم بخریم میتونیم بازی رو آنلاین کنیم ؟دوم اینکه Delux Edition full unlocked از gold edition کاملتره؟

  ۰

  ۰

  • فواد سرحدی :
   ۰۸ فروردین ۹۶

   سلام. نه نمی تونید با نسخه ی fitgirl و ... بازی کنید. فقط با نسخه های Full Unlocked می تونید بازی کنید که کرک شده هم نیستن. بعدم در مورد Gold یا Deluxe Edition بسته به بازی، شما باید چک کنید تفاوتش رو. این edition ها در اصل بازی هستن، به اضافه ی Skin خاصی که نمیشه خرید، یا یه چیزی مثل این تو بازی اضافه می کنن که شما باید چک کنین واسه هر بازی مورد به مورد، ببینین چی میده اون پکیج. روز خوبی داشته باشید

   ۲

   ۰

   • سروندی :
    ۰۸ فروردین ۹۶

    اما طرف میگه که برا همه اینطوری منتهی جدیدا داستان فیتگیرل تغییر کرده و فقط با روش های فشرده سازی فقط اصل بازیو فشرده میکنه

    ۰

    ۰

   • فواد سرحدی :
    ۰۸ فروردین ۹۶

    Fitgirl معمولا نسخه های کرک شده ی بازی رو فشرده سازی می کنه که بستگی به این داره که از طرف چه تیمی کرک میشه بازی

    ۰

    ۰

   • سروندی :
    ۰۸ فروردین ۹۶

    من درمورد بازی واچ داگز ۲ صبحت میکنم که گروه cpy کرکش کرده-بعد طرف میگه بعضی بازیا رو مثل gta v کرک شو جایگزین نکرده و به عنوان بک آپ استیم استفاده کرده-حالا من میتونم آنلاین باشم تو بازی یا نه؟

    ۰

    ۰

   • فواد سرحدی :
    ۰۸ فروردین ۹۶

    قربان فقط بازی ای این قابلیت رو داره که در حین کرک شدن فایلاش هیچ تغییری نکرده باشه و از حالت Full Unlocked خارج نشده باشه که اغلب بازیام اینطوری نیستن. ممکن بعضی بازیا رو بشه اینطوری اجرا کرد، ولی خیلی هارم نمیشه

    ۱

    ۰

 15. سروندی :
  ۱۸ اسفند ۹۵

  سلام.خیلی ممنون.ولی یه سوال من اگه بخوام یه بازیو بطور کامل داشته باشم.Full Unlocked بگیرم یا gold edition?

  0

  0

  • bashir :
   ۱۹ اسفند ۹۵

   فرقی نمیکنه. معمولا فول انلاگ گلد ادیشن جدید تر حساب میشه

   ۱

   ۰

   • سروندی :
    ۱۹ اسفند ۹۵

    خیلی ممنون.

    ۰

    ۰

   • bashir :
    ۱۹ اسفند ۹۵

    خواهش میکنم

    ۲

    ۰

 16. سروش :
  ۰۶ اسفند ۹۵

  سلام من میخواستم بازی فیفا رو خریداری کنم، یه جا زده بود بیست هزارتومان و یه جا صدو هشتاد هزارتومان فرقشون چیه ، تو گرافیک و زیبایی بازی و این مسآیل چقدر تاثیر داره؟ جالب اینجاس نسخه بیست هزار تومانی سیستم قوی تری پیشنهاد کرده بود، از لحاظ رم و گرافیک یه توضیح میشه بفرمایید

  ۰

  ۰

  • حسین آبادی :
   ۰۷ اسفند ۹۵

   احتمالا اون ۱۸۰ هزار تومنی نسخه اورژینال بازیه اما اینو در نظر داشته باشید که بازی فیفا ۱۷ برای اجرا به سی دی کی نیاز داره

   ۰

   ۰

 17. محمد :
  ۰۴ اسفند ۹۵

  سلام. ممنون از توضیحاتتون. درسته که نسخه فشرده شده بازی ها ( نسخه هایی که مثلاً بقیه زبان ها به جز زبان انگلیسی حذف میشن ) به سیستم ممکنه آسیب بزنن ( بعضیا اینطور میگن که وقتی این نسخه رو بخوای نصب کنی حین نصب سیستم تحت فشاره و آسیب میبینه ) ؟ مثلاً نسخه های بلک باکس

  ۰

  ۰

  • حسین آبادی :
   ۰۴ اسفند ۹۵

   نمیشه گفت که سیستم تحت فشار زیاده و اسیب میبینه مخصوصا سیستم های الان که فشار نرم افزرای زیاد روشون مطرح نیست . فکر نکنم به سیستم اسیب برسونه

   ۱

   ۰

 18. Mohamad ho3ein :
  ۲۷ بهمن ۹۵

  می خواستم بدونم resident evil revelations 2 نسخه corepack چهار گیگ است ویدیو های وسط بازی حذف شده اند یا نه اخه می خوام دانلود کنم با اینترنت سیم کارت که چهار گیگ زیاده فقط می خواستم مطمئن بشم ببخشید طولانی شد

  ۰

  ۰

  • حسین آبادی :
   ۲۸ بهمن ۹۵

   نسخه ی کم حجم بلک باکس این بازی در سایت هست که مطمئن تره و بازی کامل است

   ۰

   ۰

   • Mohamad ho3ein :
    ۲۹ بهمن ۹۵

    اگه میشه لینکشو بزارید ممنونتون میشم

    ۰

    ۰

   • حسین آبادی :
    ۲۹ بهمن ۹۵

    resident evil revelations 2 به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است اما اگه نسخه بلک باکس این بازی رو دانلود کنید به صورت کامل است. resident evil revelations قسمت اول این بازی رو سایت هست که میتونید دانلود کنید

    ۰

    ۰

 19. Maxy :
  ۲۶ بهمن ۹۵

  مرسی. توضیحات کامل و کاملا عالی. من resident evil 7 رو با مشخصات full unlocked و کرک cpy جداگانه، دانلود کردم که بازی نیاز به نصب نداره. چطور بدون نصب اجرا میشه و آیا بازی کامل هست؟

  ۰

  ۰

  • حسین آبادی :
   ۲۶ بهمن ۹۵

   نسخه full unlocked روی فایل re7.exe کلیک کنید بازی اجرا میشه و کامل هم هست فقط مطمئن باشید انتی ویروستون غیر فعال باشه

   ۰

   ۰

 20. NIMA :
  ۱۷ بهمن ۹۵

  سلام . نسخه Complete Edition کدوم نسخس؟؟ اینم از طرف شرکت سازنده بازی منتشر شده ؟؟

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۱۸ بهمن ۹۵

   سلام
   بله این نسخه هم از طرف سازنده منتشر می شه!

   ۰

   ۰

 21. حسام :
  ۱۲ بهمن ۹۵

  سلام
  ایول دمتون گرم
  همیشه سردرگم میشدم برای دانلود کدوم نسخه که بهتره
  ولی با این توضیحات که شما دادی دیگه راحت میشه نسخه دلخواه با اطلاع کافی دانلود کرد
  بازم میگم ممنون

  ۴

  ۰

 22. حامد اسکندری :
  ۰۸ بهمن ۹۵

  با سلا م خدمت مدیریت خوب سایت یه سوال داشتم در مورد نسخه Watch Dogs 2 MULTi16-PLAZA که اپدیت اچ دییه بازیم روشه میخواستم ببینم این اپدیتی که روی بازی هستش سیستمه بالایی هم میخواد یا نه ؟ با همون سیستم نسخه cpy اجرا میشه ؟

  ۰

  ۰

  • علی طوسی :
   ۰۹ بهمن ۹۵

   با همون سیستم نسخه اجرا میشه

   ۰

   ۰

 23. cpy :
  ۰۲ بهمن ۹۵

  با سلام بنده شنیدم کیفیت صدا مثلا در بازی کالاف اینفیف وارفر در نسخه core pack کمتر از کیفیت صدا در نسخه fitgirl هست، ایا این موصوع صحیح هست؟

  بنده همیشه نسخه fitgirl بازیهارو دانلود میکنم، وشنیدم که فقط در زمان نصب تاثیر میزاره ایا اشتباه میکنم؟ و در نسخه fitgirl بعد از نصب بازی کیفیت صدا مثلا پایینتر از نسخه اصلی cpy که هنوز فشرده نشده هست؟ ممنون میشم جواب بدید چون خیلی نگران این موضوع هستم ممنون

  ۰

  ۰

  • alireza.m :
   ۰۲ بهمن ۹۵

   سلام دوست عزیز.
   همونطور که خودتون هم فرمودین نسخه FitGirl فقط فایل نصبی رو فشرده می کنه و بازی بعد از نصب حجمش بیشتر میشه و تغییری در محتوای بازی ایجاد نمیکنه.به همین دلیل هم زمان نصب این نسخه ها معمولا بیشتر طول می کشه

   ۱

   ۰

 24. کوثر :
  ۲۹ دی ۹۵

  سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم نحوه نصب نسخه های فشرده شده مختلف با هم فرق دارن؟مثلا نحوه نصب codex با blackbox ممکن فرق داشته باشه؟
  خیلی ممنون از شما

  ۰

  ۰

  • حمیدرضا محمدی :
   ۳۰ دی ۹۵

   با سلام معمولا فرق های کوچکی با هم دارن
   نسخه codex فشرده نیست

   ۰

   ۰

  • alireza.m :
   ۲۸ دی ۹۵

   سلام
   اونم یک گروه کرک کننده بازی هاست که کرک های معتبری درست می کنن و کاملا قابل اعتماده

   ۰

   ۰

 25. Amirho3inF :
  ۲۴ دی ۹۵

  سلام . من میخواستم مافیای ۳ رو با نسخه fitgirl دانلود کنم ولی برام عجیب بود که چرا تو نسخه fitgirl اینقدر حجمش کم شده ولی از سایتتون فهمیدم که چه فرقی میکنه . واقعا دستتون درد نکنه

  ۰

  ۰

 26. علی :
  ۱۹ دی ۹۵

  سلام
  میخواستم بدونم کیفت تصاویر و گرافیک در بازیهای نسخه FitGirl با نسخه‏ های با حجم بالاتر مثلا Reloded تفاوت دارد؟

  ۰

  ۰

  • علیرضا مظفری نیا :
   ۱۹ دی ۹۵

   سلام دوست عزیز.
   نه تفاوتی نداره. نسخه fitgirl فقط فایل نصبی رو کم حجم می کنه و تو خود بازی تغییری ایجاد نمی کنه

   ۱

   ۰

 27. گیمر :
  ۱۶ دی ۹۵

  سلام ببخشید یه سوال داشتم اگر نسخه full unlock یک بازی رو دانلود کنیم میتونیم کرک بازی رو دانلود کنیم و بر روی بازی بریزیم.

  ۰

  ۰

  • علیرضا مظفری نیا :
   ۲۰ دی ۹۵

   سلام
   معمولا اینطور نیست

   ۰

   ۰

 28. متین :
  ۱۰ آذر ۹۵

  سلام. ببخشید یه سوال داشتم. میدونم که نسخه هایی مثل black box زبان های غیر انگلیسی رو پاک کرده و گرافیک بازی رو پایین میارن اما من شنیدم نسخه core pack با این متفاوته و فقط زبان های غیر از انگلیسی رو پاک میکنه اما به گرافیک دست نمیزنه. میخواستم بدونم این چیز راجب کورپک درسته یا این که گرافیک رو هم کاهش میده؟

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۱۳ آذر ۹۵

   سلام
   بله همین طور که گفتید کروپک گرافیک بازی رو دست نی زنه!

   ۲

   ۱

 29. catalyst :
  ۰۵ آذر ۹۵

  سلام
  میشه درمورد GAME OF THE YEAR و CORE PACK هم توضیح بدید؟
  تو BLACK BOX دی ال سی ها نیستن؟بعدنم نمیشه نصب کرد؟

  ۳

  ۰

  • سورنا :
   ۰۵ آذر ۹۵

   سلام ، game of the year بهترین بازی های سال انتخاب میشن ، core pack و black box بازی هارو تا حد امکان کم حجم تر میکنن ، dlc ها رو در اینده میتونید نصب کنید

   ۰

   ۱

 30. hell :
  ۰۸ آبان ۹۵

  تشکر از شما توضیحات مفیدی بود
  موفق و بروز باشید

  ۳

  ۰

 31. Jared Leto :
  ۰۶ آبان ۹۵

  توضیحات در مورد نسخه PROPHET اشتباهه

  ۰

  ۰

  • مصطفی :
   ۱۸ آبان ۹۵

   سلام
   اشتباهی که گفتید اصلاح شد

   ۰

   ۰

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.