view 4,909 بازدید

author alireza.m

category آموزش, اخبار


تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked – Skidrow – Reloaded – Cd Key

نسخه های بازی چه تفاوتی با هم دارند

برای شما هم خیلی پیش آمده که تفاوت بین نسخه های بازی چیست، در پیروی سوالات زیاد شما کاربران درباره نسخه های بازی این پست را در سایت بروز ببینید.

Full Unlocked – Reloaded – Skidrow – Black Box – Gold Edition – Limited Edition 

 Cd Key – Prophet – Plus – Repack – Codex – Fitgirl – 3DM – Demo – DLC -CPY – CorePack

با این نسخه ها می توان بازی کرد؟

آیا همه این نسخه ها کرک بازی هستن؟

کدام نسخه بازی بهتر است؟

تمام نسخه ها باهم فرق می کنند، نوع بازی آنها کرک بازی ها و حتی در بعضی ها نمی شود بدون خرید بازی کرد در زیر می توانید فرق بین همه نسخه ها را ببینید:

 

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

نسخه بازی Black Box: این نسخه بازی های کرک شده گروه های دیگر را کم حجم می کنند یعنی صوت ها و ویدیوهایی که در بازی استفاده می شود، حجم آن را کم می کنند و زبان های اضافی را پاک می کنند و بصورت نسخه فشرده عرضه می کنند. از لحاظ محتوای بازی هیچ فرقی با نسخه های اصلی ندارد.

نسخه بازی Skidrow  بازی بروز

نسخه بازی Skidrow: این گروه بازی ها را نصب شده، کامل بدون حذف و با کرک ارائه می کنند، اسکیدرو یک گروه معروف و معتبر در ارائه کرک بازی ها می باشد.

نسخه بازی Reloade بازی بروز

نسخه بازی Reloade: این گروه بازی ها را به صورت ISO، کامل بدون حذف و با کرک ارائه می کنند. ریلود یک گروه معتبر در ارائه کرک بازی ها می باشد و در زمینه ارائه آپدیت بهتر عمل می کنند.

 

نسخه بازی Full Unlocked و Cd Key: نسخه Full Unlocked نسخه اصلی بازی می باشد که فاقد کرک است و برای کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری می کنند عرضه می شود. در این نسخه فقط در صورتی می توانید بازی کنید که Cd-Key ارجینال خود شرکت سازنده بازی را خریداری کنید که به صورت های اشتراکی و اختصاصی به فروش می رسد.البته ممکن است در بعضی از بازی ها یکی از گروه های کرک کننده، یک کرک جداگانه برای این نسخه عرضه می کند.

 

نسخه بازی Gold Edition: این نسخه معتبر خود شرکت سازنده است که فرقش با نسخه های دیگر کامل بودن بازی است که حتی در بعضی بازی ها امکانات اضافه تری هم دارند مثلا مراحل اضافه تر دارد، زمین های بازی بسیار، لوازم و اسلحه های زیادتری دارند و گروه های کرک این نوع نسخه ها را کرک می کنند. این عنوان را با اصطلاح Gold شدن بازی اشتباه نگیرید. منظور از Gold شدن بازی این است که بازی مراحل ساختش تمام شده و آماده عرضه می باشد و با Gold Edition متفاوت است.

 

نسخه بازی Limited Edition: این نسخه هم مانند نسخه بالا شرکت سازده ارائه می کند و فقط فرق آن بین امکانات ارائه شده در بازی است.

 

نسخه بازی Demo: این نسخه را هم شرکت سازده بازی به رایگان ارائه می کند و تنها شامل قسمت محدودی از بازی است و برای آشنایی کاربران از گیم پلی بازی می باشد.

بازی نسخه prophet بازی بروز

نسخه بازی Prophet: یک زیر گروه از RELOADED است که بعد از انتشار نسخه کاملتر و چند زبان بازی انتشار می کند.

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

نسخه بازی Plus: بعد از انتشار بازی نسخه ای با این نام منتشر شد یعنی پیشرفته تر از نسخه قبلی است و و در اکثر مواقع کرک ندارد.

repack-brouz-ir بازی بروز

نسخه بازی Repack: انتشار نسخه جدید از بازی و در اکثر مواقع کرک دارد.

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

نسخه بازی codex: کرک کامل بازی هست که بدون مشکل کار می کند.

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

نسخه بازی Fitgirl: این گروه فایل های نصبی بازی های کرک شده را فشرده می کند که باعث می شود حجم کمتری برای دانلود داشته باشند. اما معمولا نصب بازی، نیاز به زمان بیشتری دارد.

تفاوت نسخه های بازی چیست ؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

نسخه بازی ۳DM: یک گروه چینی ساخت کرک بازی می باشد که بازی های کرک شده و بدون مشکل را عرضه می کند.

 

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

نسخه بازی CPY: یک گروه ایتالیایی ساخت کرک و عرضه بازی های کرک شده است که کرک های معتبری را ارائه می کند. این گروه با نام CONSPIR4CY نیز شناخته می شود.

 

بازی بروز

نسخه CorePack : نسخه  فشرده و کم حجم شده و همچنین کرک شده بازی می باشد. در این نسخه ممکن است زبان های اضافی بازی و بخش هایی مانند بخش آنلاین چند نفره از بازی حذف شود اما در محتوای اصلی بازی هیچ حذفیاتی صورت نمی گیرد و بازی به صورت کامل می باشد.

 

DLC بازی: این نسخه ای است که شرکت سازنده بازی ارائه می کند و محتوای جدیدی مانند داستانی جدید را به بازی اضافه می کند.

 

Update بازی: یک فایل نصبی است که شرکت سازنده ی بازی به منظور رفع خطا ها و باگ های بازی و همچنین افزودن امکانات جدید در بازی، آن را رائه می کند. معمولا گروه های کرک کننده این آپدیت ها را نیز کرک می کنند و به صورت یک جا همراه با بازی و یا به صورت جداگانه عرضه می کنند.

 

تفاوت نسخه های بازی چیست؟ Full Unlocked - Skidrow - Reloaded - Cd Key بازی بروز

 

موفق و پیروز باشید
همیشه به بروز باشید

[تعداد: 14    میانگین: 3.6/5]
title عنوان: اخبار
titlefa عنوان فارسی: تفاوت نسخه های بازی چیست؟
version نسخه/سال تولید:
size حجم:
update بروزرسانی: ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۱:۲۱ ب.ظ
links توضیحات: نسخه جدید جایگزین شد